Психологія

Мовчання — золото: як ми міняємо свою генетичну програму з допомогою слів

Ось чому важливо вибирати якісну літературу та інформацію. Наприклад, молитви оздоровлюють ДНК, а прокляття — навпаки, призводять до деградації.

Фрідріх Ніцше писав: «Чим більше людина мовчить, тим більше він починає говорити розумно». Іноді мовчання — справді золото. Уважніше ставтеся до того, що виходить з вашого рота...

Намагайтеся говорити якомога менше.

Мова, підкріплена сильною емоцією, здатна розтратити енергію.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Проведіть експеримент...

Не повідомляйте нічого нікому, якщо з Вами трапилось щось незвичайне. До тих пір, поки вже неможливо терпіти. Так Ви зможете внутрішньо обробити подію і зберегти його потенціал.

Навіть коли інші люди втягують Вас у свої словесні штурми, намагайтеся триматися якомога холодніше. Не занурюйтеся в чужий світ з головою, так Ви занадто сильно розтратила свій внутрішній потенціал.

Зовсім недавно вчені встановили, що людські ДНК здатні вловлювати звукові коливання, тобто наші слова.

Молекули ДНК отримують інформацію не тільки від звуків, але і від світу. Це означає, що навіть читання здатне засвоюватися через електромагнітні канали і доходити до клітинного ядра.

Ось чому так важливо вибирати якісну літературу та інформацію, тому що, наприклад, молитви оздоровлюють ДНК, а прокляття — навпаки перешкоджають їх здорового розвитку.

Людина здатна впливати на свою генетичну програму з допомогою слів.

ДНК вбирають будь-яку інформацію, яку ми отримуємо або виносимо у зовнішній світ, у хвильовий геном.

Таким чином, слово може зцілити від важкої хвороби, але також і притягти її.

Автор невідомий

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст