Психологія

Японський тест «Куб в пустелі» розкаже все про вашої особистості

В інтернеті ви зможете знайти всього кілька тестів, які будуть такими ж інформативними.
8.7к.

Гарантую, що в інтернеті ви зможете знайти всього кілька тестів, які будуть настільки ж інформативними як той, про який я розповім.

Цей тест відомий під назвою «кубічного тесту особистості» і був розроблений японськими психологами в 2000 році. Вперше його опублікували в книзі-бестселері Тадахико Нагао і Ісаму Сайто «Кокология. Психологічні ігри».

Автора акцентують увагу на глибокому аналізі людської психіки з допомогою теорій Фрейда і Юнга. Всі кокологические питання засновані на фантазії і субмодальностях.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Книга пропонує відповісти на ряд питань, складених таким чином, щоб визначити ставлення людини до близьких, сім'ї, любові, праці та іншим аспектам життя. По суті, це гра на самопізнання, яка дозволяє дізнатися цікаві і забавні факти про себе, відповідаючи на цілком безневинні питання.

Тест «Куб в пустелі» це один з найбільш популярних тестів, які описані в книзі Тадахико Нагао і Ісаму Сайто.

Що ж робить тест особливим?

На відміну від багатьох інших опитувальників, тест «Куб в пустелі» змушує зануритися у своє підсвідоме в пошуках того, про існування чого ми навіть не підозрювали. Таким чином, можна отримати більш глибоке і реальне розуміння власної особистості.

Готові спробувати? Тоді давайте почнемо!

Я дам вам кілька порад, а ви постарайтеся подумки відтворити в уяві все те, що бачите.

Для початку уявіть, що ви опинилися в пустелі. І вона просто величезна. Серед цієї пустелі знаходиться куб. Бачите його? Наскільки цей куб великий? Де саме він коштує? Він занурений в пісок або ж стоїть на поверхні? Рухається він? З якого матеріалу він зроблений?

Подумайте над цим, а потім переходьте до наступної підказці.

Читайте також: Хочете міцних стосунків? Уникайте людей, які провалили цей тест на чесність

Раптом ви розумієте, що в пустелі крім куба є ще й сходи. З якого матеріалу вона виготовлена? Вона велика? Нова чи стара? Де вона стоїть по відношенню до кубу?

В пустелі з'явився кінь.

Вона переміщається? В яку сторону вона прямує? Не можете уявити коня? Не варто переживати з цього приводу.

Просто запишіть собі на аркуші паперу все, що вам не вдається створити в уяві.

А тепер уявіть собі квіти.

Як багато їх перед вами? Де вони знаходяться щодо всіх інших об'єктів? З якою грунту ростуть?

Сподіваюся, ви взяли з собою парасольку, тому що ось-ось вибухне буря!

Бачите, як вона насувається? Наскільки сильний вітер? Буря тільки видніється вдалині або ж ви стоїте прямо в її центрі? Вона якось впливає на інші предмети, раніше вже представлені вами?

У чому сенс усього цього?

Це магічний питання, і я радий, що ви його задали.

Куб уособлює людське его.

Якщо у ваших фантазіях у нього великі розміри, значить ви досить самовпевнена особистість. Компактні розміри свідчать про те, що вашими відмітними рисами характеру є скромність і сором'язливість.

Якщо куб занурений у пісок, ви любите планувати все наперед. А якщо він розташований прямо на поверхні, то у вас діловий стиль мислення.
Рухомий куб означає, що ви мислите нестандартно і уникаєте обмежень.

Сходи символізує друзів.

Якщо ви уявили собі сходи, притулену до кубу, то у вас дуже тісні стосунки з друзями, і ви розраховуєте на їх підтримку. Якщо ж драбина лежить в стороні, то ви віддаєте перевагу бути незалежним.
Якщо сходи лежить під кубом, то ви авторитет для своїх друзів.

Якщо куб і сходи розміщені на одному рівні, то і ви з друзями маєте однаковий вплив. А якщо драбина перебуває над кубом, то ваші друзі є для вас авторитетом.

Коротка сходи означає, що ви віддаєте перевагу тісному колі знайомств. Якщо ж вона довга, то ви екстраверт, у якого багато соціальних контактів.

Кінь – символ ідеального супутника життя.

Якщо представлене вами тварина це сильна робоча кінь, тоді ваша ідеальна друга половинка повинна бути трудоголіком і надійною людиною.

Представили собі більш ніжна тварина? Тоді ви бачите свого ідеального супутника життя як такого, що пишається своєю зовнішністю і любить себе побалувати.

Якщо кінь стоїть далеко від куба або надсилається у протилежний від нього бік, то зараз ви емоційно відсторонені від поточного партнера або ж він далекий від ідеалу.

Квіти – це діти.

Скільки кольорів ви собі уявили, стільки дітей вам хотілося б завести в реальному житті. Якщо ці квіти ростуть поруч з кубом, то ви або прагнете до близьких стосунків зі своїми дітьми, або у вас вже налагоджені такі відносини.

Квіти знаходяться далеко від куба? Тоді ви просто не цінуєте близькі стосунки з власною дитиною.

Буря – вираз ваших страхів.

На якій відстані від себе ви представили бурю? Чим далі вона від вас, тим менше турбот у вашому житті. Те, що буря майже підібралася до кубу, означає вашу готовність впоратися з конфліктною ситуацією.

А якщо негода вирує прямо над кубом, то прямо зараз ви повністю поглинені поточними турботами.

Переклад статті — Kokology: This Japanese "Cube Test" Will Reveal Everything About Your Personality  via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст