Психологія

Просто нагадування: все буде добре

Скажіть голосно і вголос: це теж пройде!
3.7к.

Скажіть голосно і вголос: це теж пройде! Бо так завжди відбувається. Мігрень, біль, смуток минає все, варто лише трохи почекати.

А адже саме в часі, найчастіше ми звикли себе обмежувати. Нам хочеться прискорити природний хід подій, контролювати результат будь-якої ситуації і самостійно задавати подальший напрямок речей.

Людині від народження не вистачає терпіння, зате в ньому в надлишку є величезне бажання стати тим, хто буде визначати, як все має відбуватися. І хоча ми цього не визнаємо, але кожен з нас прагне влади, не беручи до уваги той факт, що ніхто з нас не може повністю контролювати навколишній світ. Життя занадто непередбачуване для цього. Ми можемо вибирати тільки час і спосіб нашого подальшого руху, але час – воно непідвладне нікому.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Напевно, кожному доводилося чути, що страждання не тривають вічно, навіть коли здається, що їм немає кінця. Всі ми опинялися в ситуації, коли нам казали не зациклюватися на тому, що відбувається і не дозволяти обставинами тягнути нас до дна. В такі моменти людині важко побачити що-небудь ще крім його страждань. Але біль дійсно тимчасова. І найважче тут – зрозуміти, що тривалість цього періоду буде різна в залежності від обставин.

Стикаючись з життєвими проблемами, ви самі вибираєте, як будете з ними справлятися і як збираєтеся пережити свою чорну смугу.

Усередині кожної людини є сила вибрати щастя, визначивши свій спосіб виживання та подолання перешкод.

Це аж ніяк не означає, що ви не будете страждати, просто пам'ятайте, що під час цих страждань у вас завжди є вибір. Не дозволяйте собі стати жертвою обставин. Ви це набагато більше, ніж ваше оточення і життєві змінні.

Я бажаю вам скоріше усвідомити, що життя без труднощів не буває, незалежно від того, яким здається на перший погляд. Ми показуємо людям те, що хочемо їм показати, ділячись з ними тими моментами свого життя, якими хочемо поділитися. І ми далеко не завжди висловлюємо свої думки, переживання або внутрішню боротьбу.

Будь ласка, що б не сталося, ніколи не забувайте, що з вами все буде в порядку.

Подаруйте собі можливість наповнити життя враженнями і досвідом. Вам доведеться стикатися з труднощами і приймати рішення щодо того, як їх долати. Вам доведеться шукати способи продовжити рухатися далі, якими б складними не були перешкоди на вашому життєвому шляху. Але ви обов'язково досягнете протилежного боку, повні впевненості в тому, що зроблений вами вибір був вірним, навіть якщо він змусив вас піти альтернативним шляхом.

Пам'ятайте, що будь-який з обраних вами шляхів є цінним джерелом знань, а кожен поворот розповість про те, хто ви і ким станете. У світі повно можливостей для тих, хто їх шукає. Не варто уподібнюватися людям, які закриваються від усього нового. Замість цього виберіть розвиток.

Особистісний ріст неможливий без горя і страждань, як неможливий без тріумфу або радості.

Дозвольте собі розвиватися і насолоджуватися кожним моментом свого життя, і не важливо хороший він чи поганий. Дозвольте собі жити тут і зараз, і я обіцяю, що у вас все буде добре.

Переклад статті — Just A Reminder: You Will Be Okay  via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст