Психологія

Основні правила жінок, які знають собі ціну

Я цінна!
7.2к.

Я цінна. І свідомо обираю тих, з ким я спілкуюся. Я ціную і поважаю себе, я ціную і поважаю Інших. Близькі мені люди — найбільша цінність у моєму житті. Навіть тоді, коли вони не відповідають моїм очікуванням , роблять помилки і проявляють слабкість. Я не несу відповідальності за їх життя. Зате я несу відповідальність за свій вибір — з ким, коли, де і як я спілкуюся. І я свідомо обираю тих, спілкування з ким цінно для мене.

Правила цієї жінки

1) Я цінна. Така як я є. Щоб відчувати власну цінність, мені не потрібно бути або здаватися кимось іншим або краще, ніж я є насправді. Мені досить бути собою.

2) Я цінна. І тому все, що я роблю теж цінне. В першу чергу для мене. Що б я не робила — варила суп, садила квіти, писала статті, спілкувалася з людьми, створювала відносини — цінно. Тому що в цьому є частинка мене, моєї енергії.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3) Я цінна. І цінність того, що я створюю, вимірюється моїм внутрішнім внеском в це, а не зовнішньою оцінкою моєї діяльності. Тільки я по — справжньому знаю, скільки зусиль вкладено в те, що я створила . І тільки я можу оцінити це по достоїнству. Перекладаючи це на інших, я проявляю неповагу і до них, і, в першу чергу, до самої себе. Те, що я створюю — цінно. І якщо це не затребуване — це не означає, що створене не несе ніякої цінності. Просто в цей момент поруч зі мною немає того, хто готовий заплатити за це стільки, скільки це насправді коштує.

4) Я цінна. І я не зобов'язана нікому доводити. Якщо хтось з цим не згоден — нехай просто проходить повз. Кожен вибирає своє, шукаючи зовні те, чим сам наповнений зсередини.

5) Я цінна. Така як я є. Я не зобов'язана відповідати уявленням інших про те, який я повинна бути, в марній спробі відчути свою цінність завдяки їх оцінками. Я така як я є і не хочу бути кимось іншим. А кому це не подобається — дивись пункт вище.

6) Я цінна. І не дозволю нікому себе знецінювати. В першу чергу самій собі .

7) Я цінна. І мої недосконалості, поганий настрій, гормональні перепади, вчинені помилки жодною мірою не зменшують цієї цінності. Все, на перший погляд, негативний — це мій життєвий досвід, який дозволяє мені бути ще більш цінною. В першу чергу для себе.

8) Я цінна. І свідомо обираю тих, з ким я спілкуюся. Я ціную і поважаю себе, я ціную і поважаю Інших. Близькі мені люди — найбільша цінність у моєму житті. Навіть тоді, коли вони не відповідають моїм очікуванням , роблять помилки і проявляють слабкість. Я не несу відповідальності за їх життя. Зате я несу відповідальність за свій вибір — з ким, коли, де і як я спілкуюся. І я свідомо обираю тих, спілкування з ким цінно для мене.

9) Я цінна. І мій час — цінно. І тому я свідомо обираю на що її витрачати. Мій час належить мені. І я вибираю займати його тим, що є цінним для мене. Яким би дивним, безглуздим або марним це не виглядало з боку.

10) Я цінна. Я створена Богом для того, щоб зайняти своє місце в Світі.  Я потрібна такий, як я є. Я цінна такий, як я є.

11) Я цінна. Незалежно від того, як я зараз живу і що у мене є. Або чого у мене немає. Навіть, якщо у мене немає нікого і нічого — я цінна сама по собі. Моє почуття власної цінності внутрішнє, і не залежить від тих зовнішніх ресурсів, які у мене в даний момент. Обставини міняються , а я залишаюся собою — і в багатстві і в бідності, і в хворобі і в здоров'ї, і популярності і у безизвестности, і в сільському будиночку, і в мегаполісі, і в дизайнерським сукню і в простій трикотажної футболці. Я — це я. І я цінна з-за того, що у мене всередині, а не із за того, що я оточена в даний момент зовні.

12) Я цінна. І тому мої бажання і мрії цінні. Це частина мене. Я дозволяю собі виконувати свої бажання та мрії. Я ціную те, що я маю і дозволяю собі хотіти більшого — саме того, що подобається мені. Для себе я вибираю найкраще.

Я цінна. Я ціную, поважаю і люблю себе. І це — мій природний стан.

Автор — Тамара Архипова

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст