Психологія

8 ознак того, що ви дуже сильна особистість і вас можуть побоюватися навколишні

Такі люди надихають нас своєю впевненістю і безстрашністю. Стають зразком для наслідування.
2.3к.

Ось 8 рис, які визначають сильну особистість, яка діє тільки по своїм шаблоном і не залежить від інших: 

1. Ви не пускаєте всіх підряд в своє життя

Ви усвідомлюєте, наскільки вони можуть бути люди, тому виробили свою філософію дружби — бути в самоті, але спілкуватися з деякими людьми.

У вас є певне коло друзів, яким ви довіряєте. Але всім підряд відкриватися не будете. Тому що не вважаєте за потрібне оточувати себе підробленими людьми.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Ви не жадаєте уваги

Постійно залучати до себе увагу — історія не про вас. Але ви все одно залучаєте до себе людей, просто тому, що ви повноцінна і цікава особистість.

3. Ви не потребуєте в чужому схвалення

Деякі люди роблять що завгодно, лише б одержати чуже схвалення. Але не ви. Ви знаєте, що вам потрібно і йдете до цього. А чуже схвалення залишаєте для тих, хто цього потребує. 

4. Ви ненавидите невігластво і дурість

Ви — сильна ерудована особистість, раціонально мислите і на всі маєте свою думку. Не всі люди такі. І вам вони не подобаються.

5. Ви не любите розмова ні про що

Такі розмови є безглузді і нудні, вони лише забирають час. Ви не бачите сенсу в дурних розмов про погоду і намагаєтеся їх уникати.

6. Ви вмієте слухати

Ви знаєте, що багато людей прагнуть бути вислуханими і ви поважаєте це. До того ж, ваша впевненість і знання роблять вас більш відмінними «вухами».

7. Ви ненавидите виправдання

Ви не тільки ніколи не дозволяєте собі опуститися до виправдань, але і ненавидите, коли це роблять інші.

8. Ви безстрашні

У всіх нас є страхи. Але тільки сильний чоловік здатний впоратися з ними і побороти. Звідси і йде думку, що ви взагалі нічого не боїтеся.

Переклад статті — 8 signs strong personality might intimidate people via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст