Психологія

«Мілленіали» стикаються з «кризою чверті життя» і це добре

"Криза чверті життя" у "миллениалов" — це добре. І ось чому:
2.5к.

Ми всі знайомі з жахливим кризою середнього віку, який трапляється з людьми: коли абсолютно надійний батько і чоловік раптово купують мотоцикл і зникає на заході.

Те, з чим ми не знайомі  це новий криза чверті життя, описаний як «період відсутності безпеки і сумнівів в тому, що багато людей у віці від 20 до 30 років проходять через етап кар'єри, відносин і фінансової незалежності».

Згідно з дослідженнями LinkedIn, 75% респондентів з 25 до 33 років пережили криза чверті життя.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Інформація, отримана в результаті опитування 6 000 учасників віком від 25 до 33 років по Сполученим Штатам, Сполученому Королівству, Індії та Австралії, вказує на те, що близько 80% з них відчували тиск з-за того, що вони повинні були домогтися успіху в стосунках, кар'єрі або фінансах 30 років.

Вау! Хіба це нереалістичні очікування? Є це покоління жертвою думки, яку вони отримали з раннього дитинства, що вони можуть досягти всього, чого хочуть?

Опитування показало, що більшість людей у Великобританії зіткнулися з цією кризою у віці 26 років і дев'яти місяців  і зазвичай він триває близько 11 місяців.

Основними факторами, що сприяли кризі, були тиск на ринок нерухомості (57%) і пошук кар'єри, в якій ви захоплені (57%). Ці фактори викликали ще більший стрес, ніж пошук партнера по життю (46%).

За словами клінічного психолога д-ра Алекса Фоука, ці так звані кризи стали набагато більш помітними в останні роки з-за тиску, з якими стикаються молоді покоління порівняно з попередніми.

В даний час двадцять тисяч людей відчувають сильний тиск. Їм потрібно потрапити на ринок житла, орієнтуватися на більш складному професійному ландшафті, боротися за підтримання відносин. Крім того, вони зазвичай піддаються викривленого розуміння життя із-за соціальних мереж».

Він додав: «Література припускає, що ключові проблеми, з якими стикаються люди у віці від 18 до 35 років, можуть включати проблему своєї ідентичності, внутрішні конфлікти (нездатні досягти очікувань, встановлених для себе) і невизначеність.

Психологічні наслідки радикальні

З опитаних 2000 респондентів 31% вважають, що вони витратили багато часу на неправильну роботу, 34% переїхали в іншу частину країни або за кордон, 35% повністю змінили свою кар'єру, а 22% хочуть нову роботу.

Здається, що жінки займають все більш важке становище, будучи більш невпевненими, ніж їх колеги-чоловіки, що робити далі у своїй кар'єрі.

Тим не менш, так званий криза квартальної життя можна пояснити тим фактом, що «мілленіали» сподіваються на життя, яка не включають звичайні стандарти. Їм потрібна робота, на якій вони можуть захопитися, баланс роботи та життя, гнучкі умови, швидке просування і зміну світу, а також більш традиційні цінності старших поколінь, зарплата, шлюб та купівля житла.

Як письменники висловилися: схоже, що у наші дні молоді професіонали не хочуть погоджуватися на менше.

Справа в тому, що вам не треба задовольнятися меншими витратами  вам просто потрібно витратити час. Потерпи. Рим не був побудований за один день.

Крім того, з такою кількістю високих ідеалів ви обов'язково отримаєте перевірку реальністю.

Отже, тепер ви опиняєтеся в «кризі чверті життя», що робити? Ось кілька порад експертів:

1. Припиніть порівнювати себе з іншими

Один з факторів, який додає стресу для багатьох людей  порівняння з їх більш успішними друзями. Майже половина респондентів кажуть, що це викликало у них занепокоєння.

Акт порівняння себе з іншими дає один з двох результатів, жоден з яких не допомагає вам ніяким чином: або ви відчуваєте себе гірше, або відчуваєте себе краще того, з ким ви порівнюєте себе. Звичайно, у соціальних мережах, де кожен сприйманий успіх, нехай і маленький, а передплатники відіграють певну роль у створенні ідеального життя. Життя не ідеальна для всіх. Будучи стурбованим тим, що роблять інші, або, здається, роблять, ви не будуєте своє життя.

2. Визначте свої умови успіху

Легко втратити власне уявлення про те, що таке професійний успіх і особисте щастя, коли здається, що всі, крім вас, досягають цього. Але ви впевнені, що у них є те, що ви дійсно хочете? Чи ви були змушені це хотіти?

Копайте глибоко в собі, щоб знайти те, що дійсно важливо для вас, і дотримуйтесь цього. Це призведе до особистого задоволення, а не до оплесків юрби.

Автор — Pearl Nash
Переклад статті — New research claims millennials are facing a quarter life crisis". Here's why it's a good thing via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст