Корисні поради

5 способів посилити свою жіночність і привабливість

Це все повинно виходити зсередини, це та енергія, яку жінка випромінює, а не просто її зовнішня привабливість.
4к.

Ви знаєте цей погляд і усмішку, як наприклад у Анджеліни Джолі, які просто кричать: «Я відчуваю, як ти дивишся на мене, і малюк, твою увагу зігріває моє серце і душу і заводить мене»?

Цей мікс елегантності, пристрасті, ніжності, жіночності і якийсь магнетичної небезпеки — всі разом так притягує чоловіків.

І це все повинно виходити зсередини, це та енергія, яку жінка випромінює, а не просто її зовнішня привабливість.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ось вам 5 порад, як теж бути більш жіночною і привабливою:

1. Балуйте свої почуття.

Бути жіночною — значить бути чуттєвою. Коли ви можете насолоджуватися дотиками, звуком, смаком, видом і запахом, ви без зусиль залучаєте чоловіків.

З такою жінкою цікаво, цікаво дізнаватися щось незвідане, це заводить. Чуттєвість — це задіяти всі свої почуття, коли ви спілкуєтеся з чоловіком.

Допоможіть собі розвинути ваші основні почуття:

 • купуйте собі ароматні квіти і ставте їх біля ліжка;
 • ходіть в парфумерні салони і балуйте себе ароматами;
 • готуйте собі якісну їжу, смак якої ви дійсно можете насолоджуватися;
 • слухайте вишукану музику.

Балуйте свої органи почуттів. Це допоможе вам сповільнитися і насолоджуватися моментом. Ваше серце усміхнеться, і це буде залучати чоловіків довкола.

2. Балуйте своє тіло.

Знаю, це важко — постійно правильно харчуватися, тренуватися і не забувати зволожувати шкіру. Але намагайтеся робити хоча б одну корисну і приємну річ для свого тіла щодня. Це змінить те, що ви думаєте про свою ѕекѕуальности.

Ви почнете ходити, похитуючи стегнами, а не просто поспішати чоловічим кроком. Ви почнете торкатися до своєї шкірі і волоссю так спокусливо, що жоден чоловік не зможе не звернути на це увагу.

Як краще балувати своє тіло:

 • сходіть на танцювальний майстер-клас;
 • купуйте кавун і насолоджуйтеся кожним його шматочком;
 • прийміть гарячу ванну з піною і корисними солями;
 • зробіть манікюр і педикюр, обмажтеся маслами;
 • постеліть собі свіжу простирадло і спите оголеною;
 • виділяйте гроші на якісний шампунь і кондиціонер.

3. Не забувайте дихати.

Коли ви починаєте свій день і закінчуєте, кілька хвилин просто глибоко і спокійно подихати, ви знімаєте напругу з тіла і дозволяєте стресу піти.

Дихання заспокоює розум і відкриває серце. Це залишає менше страху, невпевненості, і більше люблячої енергії до життя і відносин. Пам'ятайте дихати під час ѕекѕа. Це розслабляє тіло і дозволяє насолодитися відчуттями.

4. Визнайте свої плотські бажання.

Коли ми відчуваємо пристрасть, коли не можемо перестати думати про когось, ми виділяємо феромони. Нам добре всередині, і чоловіки навколо це відчувають.

І нескладно викликати ці внутрішні відчуття на кілька хвилин кожен день. Просто потрібно знати свої тригери і як змусити їх працювати.

Наприклад:

 • прочитати роман або пофантазувати про минулу любові;
 • надіти шовкову ночнушку, яка ніжно торкається твого тіла і дражнить фантазію;
 • мастурбувати;
 • зайнятися спортом;
 • потанцювати або послухати музику.

Потрібно позбутися від стресу і допомогти собі розслабитися і відчути себе краще.

5. Надихайте себе.

Запишіть свої сильні сторони як жінки, яка подобається чоловікам. Запишіть надихаючі і мотивуючі мантри, опишіть себе, щоб це було більш переконливо. Коли ви бачите на папері свої жіночні характеристики, ви прагнете їм відповідати.

Запустіть свою уяву, і дозвольте своєму розуму зміцнити вашу впевненість у собі і пробудити жіночу силу. Зазвичай наші думки схильні відводити нас в негативну сторону, що вбиває нашу самооцінку і віру в чоловіків. Але якщо дозволити своїм думкам бути трохи дурними і креативними, тоді і в спілкуванні з чоловіками ви будете більш грайливою і відкритою.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст