Думка

Сильна, незалежна жінка, ніколи не вибачайся за ці речі...

Ніколи не вибачайся за ці речі...
6к.

За те, що ти занадто гучна.

Ти ніколи не будеш надто гучною, якщо відстоюєш свою думку. Це не ти занадто гучна, це просто вони не хочуть тебе чути.

За те, що ти занадто сильна.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вони не знають глибину твоєї сили, дорога. Вони не знають, що ти перепливала океани і повертала гори, щоб бути там, де ти зараз. Але ми з тобою знаємо, через що ти пройшла, і повір, тобі є чим пишатися.

За те, що ти не така, якою вони тебе бачать.

Ти не повинна підходити під чиїсь стереотипи. Вони намагаються загнати тебе в рамки, тому що не знають, як інакше впоратися з твоїм запалом енергії, і це не твоя вина.

За те, що ти слідуєш за своїми мріями, а не жертвуєш ними заради них.

Якщо ти достатньо сильна, щоб добиватися свого, значить інші теж можуть це робити. Не будь з тими, кому твої мрії здаються перешкодою або тягарем.

За те, що ти любиш себе.

Ні, ти не гонорова. Ні, ти не зарозуміла. Ні, ти не егоїстична. Ти гідна кращого любові, але почати треба з себе. Ніхто не знає, через що ти пройшла. Дай собі ту любов, яку ти заслуговуєш, і не вибачайся за це.

За те, що тобі доводиться говорити собі, що тебе більше ніж достатньо.

Ти ніколи не повинна соромитися своїх моментів слабкості. Твій партнер повинен бути поруч повсякчас, а не тільки коли все добре.

За те, що ти не впевнена в собі.

Ми всі іноді випадаємо з рівноваги. І нам потрібна допомога, щоб встати. Це нормально — не бути завжди впевненою в собі. Переведи дихання і зрозумій, що ти не повинна бути такою.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст