Думка

Чоловік має право не хотіти свою жінку...

Чому чоловік не може хотіти і просити від своєї жінки красивого тіла? Тобто право «бути такою, як я хочу» — у жінок, а у чоловіків лише обов'язок — любити, що дають?
3.3к.

Багато жінок втрачають колишні витончені форми в шлюбі. Причин багато як об'єктивних, так і суб'єктивних. Деякі роблять все можливе і неможливе, щоб повернутися у форму, інші стверджують, що якщо чоловік по-справжньому любить, то прийме будь. Вічна тема, що викликає багато суперечок.

Чому чоловік не має права хотіти і просити від своєї жінки — красивого тіла? Тобто право «бути такою, як я хочу» — у жінок, а у чоловіків лише обов'язок — любити, що дають? Так чи що? На ці питання намагається знайти відповідь Наталія Cosharel. А ви згодні?

Є у мене товариш, а в нього дружина. Йому 40, їй 27. П'ять років тому у них народився чарівний здорова дитина. Через півроку після пологів я приїхала до них в гості і жахнулася. Замість молодою і стрункою дівчинки переді мною стояла задоволена баба під 90кг. вагою. Пологи, годування, гормони, дай їй час — приблизно такі розмови я тоді вела з одним. Він, дуже не дурний товариш, все розумів, до дружини ставився з ніжністю, але... не хотів її. Секс з сімейного життя зник, тоді ми думали — тимчасово.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Минуло, соромлюся вам сказати, п'ять років. Його дружина не просто не схудла, а розпливлася ще більше. За ці роки було перепробовано все — спроба разом ходити в зал, сертифікати на програму дієтолога, довгі розмови, відпустки з фітнес-програмою, здоровим харчуванням і spa-програмами. Гроші дозволяють все, що хочеться, аж, до пластичної хірургії і відмінних психотерапевтів та ендокринологів. Як ви здогадуєтеся, нічого не спрацювало. Вона продовжує ЖЕРТИ так, що я зі своїми епізодичними зривами «з'їла кілограм кексів» — нервово курю в сторонці. Вона не бачить в собі проблеми, їй добре, смачненько і комфортно. А він, звичайно ж, в її очах — сволота, тому, що...

Ніжність і вдячність за народження дитини перетворилася в нього в відверту огиду і небажання навіть чіпати дружину. Сексу з нею природно немає, та й сплять вони вже в різних ліжках. Так, він їй зраджує регулярно та систематично — він здоровий чоловік, у нього, знаєте, стоїть на красивих жінок. Єдине, що сьогодні скріплює їх шлюб — це любов до сина, але, думаю, недовго залишилося. Він піде, не сьогодні, так завтра — серед одноразових романчиков зустрінеться йому та, в яку він не тільки засуне член, але і вкладе свою душу.

Так от розкажи я цю історію без власних оцінок, в коментарях все б напустилися на чоловіка з криками «А що ти зробив, щоб допомогти їй стати красивою?». Та все він зробив. Просто вона не бачить проблему. Як на неї не зазнач. Їй зручно — а що, чоловік є, а у формі себе тримати не треба, куди він від дитини дінеться.

Страшна логіка.

Жінка має теоретичне право бути будь — товстої або тонкої, асексуальної або сексуальної, жахливо одягненою — та який завгодно, на здоров'я, лише б їй самій подобалося. Вона може є запоєм тортики, не займатися спортом, не ходити до лікарів, гробити своє здоров'я і плювати на власного чоловіка — будь ласка. Відібрати це право неможливо.

Але чому ви відбираєте право чоловіки — не приймати її такою? Чому замість простої правди — «тобі варто було б схуднути, на мій смак» — він повинен придумувати якісь неймовірні прийоми, інакше він козел, винен, не знайшов підходу! Чому ви сміливо відбираєте у чоловіків право не хотіти тіло, яке йому огидно?

Вчора прочитала коментар: — якби мій чоловік сказав, що я товста, я б з ним не три дні не розмовляла, а вбила б! З якої радості? Тільки тому, що незручна ПРАВДА ранить? Давайте вже якось по справедливості: — так, жінка може бути будь — так, чоловік має право говорити правду і не хотіти жирне тіло.

Фото: deztop.net

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст