Думка

Саме вірне визначення «краси»

Душевно сказано:
5.1к.

Чудові слова красуні «Белль» і розумниці «Герміони», що встигла вже навіть стати послом доброї волі ООН-Жінки». Душевно сказано:

Повірте, краса — це не довге волосся, тонкі ноги, засмагла шкіра і відмінні зуби. Краса — це особа того, хто тільки що плакав і раптом усміхнувся. Краса — це шрам на коліні, який залишився з тих пір, як ти впав, коли був маленьким. Краса — це кола під очима, коли ти закоханий і не можеш спати. Краса — це вираз обличчя, розбудженого дзвінком будильника; це поплив макіяж, коли ти приймаєш душ; це коли ти посміхаєшся жарті, яку тільки ти розумієш. Краса — це зморшки, намальовані часом. Краса — це те, що ми відчуваємо всередині, і те, як це змінює нас зовні. Краса — це всі мітки, які залишає життя; все ляпаса і всі поцілунки, які тримає пам'ять.

Емма Уотсон

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст