Відносини

7 причин, чому це нормально, якщо ви не хочете вступати в шлюб

Ось сім абсолютно нормальних причин не грати весілля, і вам не доведеться нікому їх пояснювати.
741

Є багато вагомих причин, щоб вступити в шлюб, але є й багато причин не вступати до нього. Іноді про це важко говорити, тому що в суспільстві створюється враження, що всі повинні обов'язково укладати шлюб, але це не так.

Ось сім абсолютно нормальних причин не грати весілля, і вам не доведеться нікому їх пояснювати:

1. Це ваше життя, ваш вибір

Вибір, який ви робите у своєму житті, — це ваш вибір, не сумнівайтеся. І коли справа доходить до важливого питання про шлюб, цей вибір повністю залежить від вас. Неважливо, чи перебуваєте ви в серйозних відносинах або займаєтеся своїми справами; рішення про весілля — це те, що повинні прийняти тільки ви. Ваша радість і те, що чекає вас попереду, не повинні залежати від суспільних норм.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Абсолютно нормально бажати залишитися одному

Самотність не обов'язково означає, що ви повинні відчувати себе самотньо і пригнічено. Насолоджуватися своєю власною компанією так само важливо, як і бажанням бути з партнером. Ви можете побудувати задовільну життя, наповнену навчанням, хобі і захоплюючим досвідом, навіть якщо ви не перебуваєте в шлюбі, і це абсолютно нормально.

7 причин, чому це нормально, якщо ви не хочете вступати в шлюб

3. Любов — це більше, ніж папір

Шлюб — це не просто аркуш паперу, це зобов'язання двох сердець. Глибина вашої любові визначається не юридичними папірцями, а довірою, розумінням і справжньою зв'язком. Тому, якщо ви вирішили вчинити по-своєму, це не означає, що ваша особлива зв'язок з партнером менш сильна і значуща.

4. Ви не готові остаточно осісти

Можливо, ви не перебуваєте в серйозних відносинах, тому що вас влаштовують побачення, і це абсолютно нормально. Якщо ви цілеспрямована людина, зосереджений на своїй кар'єрі, і не готові зменшувати оберти, купувати будинок і займатися типовими «парними» справами, це абсолютно нормально, і вам не потрібно відчувати себе винуватим за свої пріоритети.

5. Ви боїтеся розлучення

Слово «розлучення» може звучати дуже лякає. Якщо одна думка про це змушує вас хвилюватися і втрачати сон, то цілком нормально почекати з весіллям. Пам'ятайте, що важливо приймати рішення, які підходять саме вам і відповідають вашому щастю. Ваш душевний спокій і щастя — найважливіші речі, і якщо вам не хочеться виходити заміж, не потрібно цього робити.

6. Якщо ви не хочете, ви будете обурюватися.

Одруження повинна бути чимось, на що ви зважилися, а не щось, що ви вважаєте своїм обов'язком зробити. Якщо ви не в захваті від ідеї шлюбу, краще чесно зізнатися в своїх почуттях, ніж робити це без ентузіазму. Крім того, важливо уникати негативних почуттів у відносинах, тому визнайте, чого ви дійсно хочете, і зробіть крок вперед.

7 причин, чому це нормально, якщо ви не хочете вступати в шлюб

7. Ви не підходите на роль чоловіка або дружини

Якщо ви задоволені тим, де ви зараз знаходитесь, і не бачите себе в ролі чоловіка чи дружини, це абсолютно нормально. Важливо залишатися самим собою, навіть якщо це означає, що ви не дотримуєтесь звичним уявленням.

Поділіться своїми думками:

Повідомте нам про свою думку в коментарях.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст