Відносини

Цитата Ошо, яка «вправляє мізки», коли не можеш забути колишнього

У вас є абсолютно все, щоб жити і радіти!
2.1к.

Страждання після закінчення відносин — це природна реакція, особливо якщо ці відносини були глибокими й важливими. У найважчі моменти здається, що радість життя більше не повернеться, і сенс буття зникає...

Так, безумовно, варто взяти і прожити свої почуття і емоції. Не стоїть завдання відразу їх прибрати, розчинити, стерти. Але щоб дозволити собі далі жити, важливо знижувати їх гостроту та вагомість, важливо дати собі можливість жити повноцінним життям, пише психолог Віра Бокарева.

У кого-то все проходить більш-менш органічно, а комусь потрібна струс. Тут допоможе сильна думка. Ось цитата Ошо з простим і зрозумілим чином:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Якщо ви думаєте, що Радість вам може дати кохана людина, то ви глибоко помиляєтеся. Як тільки ви так подумали, ви стаєте вампіром, який намагається висмоктати Радість іншої людини».

Ви самі собі створюєте радість, ви самі відповідальні за свою готовність і бажання жити, за вміння отримувати від життя задоволення.

1. Не ховайте себе живцем під уламками несправджених надій

Це просто надії і очікування на адресу конкретної людини. Без вашого самонавіювання ці уламки не мають ніякої ваги і ніякої сили.

Так, неприємно стикатися з відмовою або з крахом планів. Але це всього лише один сценарій і один чоловік. Ваше життя триває далі.

2. Не перекладайте на іншу людину відповідальність за своє щастя

Якщо вам сумно, погано, важко і самотньо, то не варто в цьому звинувачувати того, хто не хоче вас ощасливити. Краще запитайте себе, що ще ви можете зробити для того, щоб відчути себе щасливими.

3. Багато що залежить від правильного фокусу уваги

Краще зосередитися не на тому, що ви зараз з ким-то не разом, а на те, що ви хочете, щоб вам стало добре.

4. У вас є абсолютно все, щоб жити і радіти

З вами вже все добре. Є набір ресурсів, є можливості, є справжнє життя. Навіщо себе вдруковувати в образ вампіра, який чекає чергової дози крові від свого об'єкта. Не треба ні в кого нічого просити чи вимагати. Краще йдіть по своєму власному шляху.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст