Відносини

Як чоловіки тримають жінок «на гачку»

Не будьте наївними...
3.9к.

Не будьте наївними, як тільки ви почнете хотіти ясності у відносинах, як тут же станете йому незручною...

1. Чоловік то зникає, то знову, як ні в чому не було з'являється у вашому житті.

Тобто він спочатку показує як би вам свою зацікавленість, проявляє ініціативу, запрошує на побачення, приділяє багато часу і уваги, а потім так само раптово, просто на якийсь час зникає з вашого життя без всяких пояснень.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ви, звичайно, в розгубленості, не розумієте, що ж сталося, навіть можете почати звинувачувати себе в тому, що зробили щось не так і чимось образили свого принца, але от продати трохи часу, ви вже заспокоїлися або навіть змирилися і відпустили думки про це чоловікові, як він знову раптово з'являється у вашому житті.

Починає розповідати, як скучив і більше не повториться, але, як ви розумієте, проходить час і чоловік знову загадково зникає, залишивши вас знову думати і гадати, що ж сталося.

Ось такі ігри в «тепло-холодно» або «ближче-далі» дуже добре тримають на гачки тих жінок, які мріють знайти свого єдиного і ненаглядного і просто не бачать іншого сенсу в житті, крім як зустріти чоловіка своєї мрії».

А ще у таких жінок часто багато страхів, комплексів неповноцінності і занижена самооцінка, а деякі чоловіки це дуже добре відчувають і починають маніпулювати. Тому дивіться, не ведіться на всі ці хитрощі.

2. Чоловік просто переконує жінку в тому, що вона більше нікому, крім нього не потрібна, та й взагалі нікого краще, ніж він — вона все одно не зустріне.

Цей трюк діє, звичайно ж, найбільше з тими жінками, які дуже не впевнені в собі і своїй привабливості, значущості та цінності. Тому їм страшно залишитися одній і починати все з початку, а її чоловік це знає і тому день у день продовжує «тиснути на хвору мозоль», тобто переконувати її, що вона дійсно більше нікому не потрібна, тим самим закріплюючи її власні страхи і побоювання.

Йому так добре і зручно, адже вона від нього нікуди не дінеться, а жінці часто просто не вистачає сміливості і підтримки від когось, щоб нарешті закінчити ці токсичні відносини і вийти з образу «вічної жертви».

3. Він не дає ніяких гарантій і обіцянок щодо вашого спільного майбутнього, але і як ніби не заперечує проти цього.

Це той випадок, коли ви, наприклад, хочете поговорити про вашому майбутньому, а чоловік постійно відповідає вам щось в роді «Давай не зараз, але ми обов'язково ще повернемося до цієї розмови». Ви живете в цьому очікуванні вже досить довго, а час для цієї розмови все чомусь ніяк не настає і не настає... Так і не настане ніколи, адже вас просто тримають на гачку.

4. Чоловік спочатку переконує вас, що ви просто зобов'язані бути разом, незважаючи ні на що, а потім починає тиснути на жалість. 

Це чистої води маніпуляція просто для того, щоб утримати вас поруч з собою. Він почне тиснути на жалість, ніби просто не зможе жити без вас і що зробить з собою, якщо ви підете від нього і це буде на вашій совісті. Та й взагалі — «ми ж така чудова пара, ну іноді сваримося, ну з ким не буває? Але в цілому ж, все добре».

Пам'ятайте, що ви вільна людина і можете в будь-який момент піти з відносин, де вам дійсно погано і некомфортно. Тому не треба відчувати свою провину за це. Адже це тільки ваше життя і ваш вибір. А ваш чоловік нехай сам несе відповідальність за свої дії, вчинки, та й взагалі за своє життя.

5. Переконати вас, ніби це тільки ви в ньому потребу.

Ваш чоловік почне переконувати вас у тому, який він популярний, яка за ним прямо «черга з бажаючих зайняти ваше місце поруч з ним» і взагалі «всі чоловіки полігамні» і тому або вам потрібно змиритися з цим, якщо ви хочете бути поруч з ним або тебе тут ніхто не тримає, охочі завжди знайдуться, але от чи зможеш ти без мене — це ще питання...»

Так, ви можете піти від нього, щоб довести і собі, і йому, що зможете, але врахуйте, що як тільки ви захочете до нього повернутися — він знову поставить вам свої умови. Тому добре подумайте, чи зможете ви піти від нього, а якщо вже зважилися на це, тоді зворотної дороги немає. Але, знаєте, адже це і добре!

6. Якщо він постійно «годує» вас обіцянками змінитися, але нічого не робить.

Якщо ви постійно даєте йому «другий (3,4, 5...) шанс», щоб він, наприклад, перестав вам брехати або змінювати, а потім все одно ловите його на брехні або черговий «похід наліво», тоді достатньо вірити його обіцянкам, пора закінчувати.

7. Переконати вас, що «Я знаю, ти не така, як всі інші. Ти інша — добра, мудра (терпляча) і вмієш любити щиро і безкорисливо. Я так це ціную».

Так, я розумію, що звучить це, звичайно, дуже романтично, але справа в тому, що чоловік таким чином майже гіпнотизує вас, переконуючи в тому, що вам дійсно нічого від нього не треба, крім нього самого. Тобто ні сім'ї вам не потрібно, ні яких-небудь зобов'язань з його боку — нічого. Головне, що він поруч.

А ось всі ті інші — вони були погані і постійно чогось вимагали від нього, а ось ви зовсім не така і ви і не помітите, як дійсно почнете йому це доводити, в надії, що він оцінить вас і захоче пов'язати з вами все своє життя.

Але не будьте наївні, адже як тільки ви почнете чого хотіти від нього, наприклад, якоїсь ясності у відносинах і розуміння куди взагалі рухаються ваші стосунки, як ви тут же станете йому незручною і такий же поганий і корисливою, як і всі інші, а потім він просто піде від вас.

Тому будьте уважні, цінуйте і поважайте себе, а ще щиро вірте, що зовсім скоро ви зустрінете дійсно гідного чоловіка.

За матеріалами: Вікторія Кирста

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст