Відносини

5 речей, які слід вжити, якщо ви хочете знайти справжню любов

Відносини не завжди ідеальні, але вони не повинні перетворюватися в емоційно виснажливу боротьбу. У цій битві ніколи не буде переможців, лише переможені.
2.7к.

Справжня любов – це не біль, але і не одне суцільне задоволення. Щасливі стосунки завжди будуються на компроміс і терпіння, а також сприяють особистісному зростанню двох партнерів. Тобто ви вчитеся в будь-якій ситуації знаходити золоту середину.

Терпіння – це дійсно важлива якість, тому що жодна людина не досконалий. Ваші життєві цінності і світогляд можуть відрізнятися, і якщо ви не проявите достатньої гнучкості, щоб зрозуміти партнера, вашим відносинам буде складно розвиватися.

Нарешті, здорові відносини передбачають спільний особистісний ріст. Незалежно від того, наскільки далеко простягаються ваші горизонти, якщо ви дійсно любите, то готові розвиватися разом з ним, спільно визначаючи цілі своїх відносин.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ось 5 речей, які ви повинні прийняти, якщо хочете знайти справжню любов.

Спілкування – ключ до успіху

Це може здатися банальним, але найкращі відносини – це ті, в яких партнери вільно обговорюють будь-які теми, а не будують припущення і затаивают образи. Якщо ви знайшли справжню любов, значить, можете відкрито говорити з партнером про все на світі, і у вас ніколи не з'явиться спокуси тримати щось від нього в секреті.

Близькість буває не тільки фізичного розвитку; вона так само включає в себе сильну емоційну зв'язок, що дозволяє впустити людину в найпотаємніші куточки свого життя.

У такому разі ви не боїтеся розповісти йому про минулі помилки або майбутніх устремління, тому що відчуваєте його підтримку і нескінченну любов. З цією людиною ви можете бути самі собою навіть тоді, коли відчуваєте себе повністю вразливими.

Справжня любов не заподіює біль

«Любов – це біль»: подібну фразу часто використовують люди, які прагнуть знайти виправдання для тривалих болісних або образливих стосунків. Це абсолютно неприпустима річ, і якщо людина проявляє жорстоке, агресивне або образлива поведінка по відношенню до вас, вам варто переглянути свої відносини.

Справжня любов добра і волнительна, і хоча вона не завжди буде раєм, але і в пекло вона так само не повинна перетворюватися. У ваших відносинах можуть бути суперечки, сварки, і іноді ви можете відчувати роздратування, але любов ніколи не повинна перетворюватися в емоційно виснажливу боротьбу. У цій битві ніколи не буде переможців, лише переможені.

Необхідною умовою є любов до себе

Не можна нагодувати свого партнера з «порожньої тарілки». Перш ніж намагатися полюбити іншу людину, ви повинні полюбити самі себе. У любові до себе немає нічого егоїстичного, а турбота про себе – це необхідна умова для досягнення своїх життєвих цілей.

Вам потрібно прийняти себе такими, які ви є, і почати пишатися собою. Перетворіть свою невпевненість у натхнення, а свій досвід – в те, що вас мотивує на подальші дії.

Навчіться прощати себе, коли ви робите помилки, і, нарешті, почати ставитися до своєї душі з тією добротою і ніжністю, які вона заслуговує.

Читайте також: Любов, яку ви хочете, не завжди та любов, яку ви заслуговуєте

Справжня любов вимагає праці

Деякі люди вірять, що як тільки вони зустрінуть справжню любов, їх життя вмить перетвориться на рай, в якому не знайдеться місця ні негативних переживань, ні стресу. У реальному житті ж все відбувається дещо по-іншому.

Хоча справжня любов – це емоційний зв'язок на сверхзаряженном рівні, вона все ж виникає між людьми з різними характерами, походженням і вихованням. Потрібно багато праці та терпіння, щоб не дозволити відносин збитися з правильного шляху: щоб ви навіть через роки ви любили і підтримували один одного так сильно, як тільки можете.

Поважайте межі партнера

Те, що ви вступаєте у відносини або шлюб, не означає, що між вами відбувається абсолютне злиття. Так, ви належите один одному, але це зовсім не означає, що ви володієте своїм партнером, як і він вами.

Він не є власністю, яку можна придбати і позбавитися від неї, коли вам заманеться. І у відносинах він залишається на 100% автономної особистістю зі своїми інтересами та бажаннями, тому ви ні в якому разі не повинні порушувати його особисті межі. Це несправедливо і нешанобливо чекати, що той чоловік, якого ви полюбили, знищить заради вас свою індивідуальність.

Вам необхідно дати йому можливість залишатися тим, ким він був до вашої появи. І вам також варто вимагати шанобливого ставлення до своєї особистості з його боку.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст