Відносини

Як тіло підказує, що ви зустріли того самого, єдиного

До цього моменту ви йшли все життя. Цього чоловіка шукали в натовпі...
29.7к.

Іноді навіть здається, що вся наша життя – це нескінченна низка знайомств і розчарувань... Господи, ну коли ж цей принц на білому коні приїде і обійме? А раптом він проскакав повз, а ми й не помітили? Знайоме до болю. Чи Не так?

Це стало справжнім кліше –казка про «метеликів в животі». Тих, які починають бігати та веселитися, коли ми зустрічаємо свого єдиного. Але, уявіть собі, ця версія не позбавлена логіки. Справа в тому, що як тільки людина, визначений нам долею, з'являється на горизонті, наше тіло негайно реагує на це. «Ви у мети! Гаряче!» – воно сигналізує нам.

При цьому найчастіше розум і серце ще нічого не зрозуміли, а от тіло вже в курсі. Це означає те, що вона – найкращий індикатор майбутніх змін. Тіло першим помічає того чоловіка, якого шукали все своє життя.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Отже, як же виглядають ці сигнали? Як вловити їх, щоб нічого не пропустити?

Почнемо з того, що мова йде не про симптоми хвороби, тому одразу діагнозу не поставиш. Тобто навіть якщо ви помітите у себе прояв якихось із цих ознак, це зовсім не означає, що знайшли любов свого життя. Це всього лише натяки, підказки. Те, що може бути. Може трапитися. А може... і немає.

У будь-якому випадку, ці симптоми з'являються не так вже часто. Далеко не кожен хлопець, до якого ви ставитеся з симпатією, викликає подібні реакції.

Незвичайне відчуття теплоти

Вам тепло і затишно з ким-то, як не було ніколи раніше. Варто цій людині посміхнутися, обійняти вас – і розумієте, що готові розповісти йому про все на світі. Буквально розчинитися в ньому.

Це незвичайне відчуття не залишає сумнівів – ви є невід'ємною частиною його життя.

Оптимізм

Ви дивіться на все з вірою і оптимізмом. При цьому помічаєте тільки хороше навколо.

Навіть якщо на якийсь час вас накривають розчарування й пригніченість, варто тільки подумати про кохану людину, як гарний настрій повертається.

Ваше стан можна охарактеризувати двома словами – суцільний позитив. Його привносить у ваше життя особливий чоловік – ваш єдиний.

Мотивація

Не дивно, що якщо ви повні оптимізму і віри в себе, то хочете змінити своє життя і стати ще краще.

Це означає, що вам хочеться мріяти, ставити цілі, досягати їх. Ніколи раніше ви не відчували себе настільки мотивованими, як зараз.

Якщо поруч вірний партнер – вам хочеться розширювати свої горизонти, підкорювати нові вершини. І що дивно – все виходить!

Коли ви зустрічаєте свого єдиного, з'являється бажання стати кращою версією себе. Ось чому змінюється абсолютно все: і ваше життя, і ви самі.

Ви стаєте собою

Вам більше не потрібно прикидатися і вдавати з себе когось іншого. Ваш єдиний буде любити вас такими, якими ви є, тому можна нарешті видихнути і жити справжнім життям.

Ви сміливо відкриваєтеся їй, довіряєте найпотаємніші думки і мрії – ви знаходите довгоочікувану свободу. Ця свобода називається «БУТИ СОБОЮ».

Тільки тепер ви розумієте, наскільки це чудово – жити в згоді зі своїм серцем. Кудись зникають невпевненість і сумніви. Ви знаєте, навіщо живете і куди йдете. Адже ви не одні, а поруч з самим прекрасним людиною!

Читайте також: Моя любов виходить далеко за межі прихильності, звички і страху самотності

Ваш улюблений чоловік навіть пахне по-особливому

Якщо його аромат зводить вас з розуму, не сумнівайтеся – це та людина, яку ви шукали все життя! Вчені довели, що якщо люди підходять один одному по запаху вони сумісні і в житті.

Отже, якщо якийсь чоловік пахне для вас по-особливому – не пропустіть його!

Ви ведете більш здоровий спосіб життя

Коли ви зустрічаєте свого єдиного, виникає бажання займатися спортом, стежити за вагою і харчуванням. Це нормально: особлива людина мотивує нас стати кращою версією себе.

Якщо хтось допомагає вам удосконалюватися і вести здоровий спосіб життя – це неспроста.

Інтуїція

Ваша інтуїція розвивається як ніколи раніше. Це означає, що перебуваєте поруч з кимось особливим. Ось чому інтуїція починає працювати на підвищених обертах.

Часто ви самі не можете пояснити, чому так відбувається, але якщо загострилася інтуїція – зверніть на це увагу.

Емпатія

Ви раптом виявляєте, що набагато краще відчуваєте інших людей і їх біль. Вам хочеться підтримати їх, допомогти. Це пов'язано з тим, що любов відкриває в людині ті шлюзи, про які він раніше навіть не підозрював.

Якщо поруч з цією людиною ви стаєте эмпатичнее, знайте – це ваш чоловік.

У вас зупиняється серце від обіймів

Про це пояснюється дуже просто з точки зору фізіології людини. Такий Закон природи: коли нас обіймає той самий, ми це відразу ж відчуваємо. Це відчуття ні з чим не сплутаєш – настільки воно чарівне!

Навіть якщо прожили разом 10-20 років, варто вашому коханому обійняти вас, всередині все ніби зупиняється. Все просто – тому що це ваш єдиний. Тільки він володіє такою могутньою силою.

Ви заспокоюєтеся

Вам спокійно поруч з коханим, як ні з ким. Навіть якщо всі навколо метушаться і нервують – ви спокійні. Все завдяки присутності у вашому житті особливого людини.

Для того, щоб зрозуміти, що поруч ваш чоловік, зовсім не обов'язково, щоб пурхали метелики в животі. Головне, щоб ви відчували неймовірне, просто космічне спокій.

Найдивовижніше, що ви навіть на стреси почнете реагувати зовсім невластивим для себе чином – філософськи і спокійно. Не дивно, адже ви тепер не одні, а поруч з найважливішою людиною у вашому житті.

Ви живете на одній хвилі

Якщо після зустрічі з ним ви ні про що інше не можу думати, крім як про його дотики, обійми, про те, що сказав, з якою інтонацією, то... Ви ж розумієте, що це значить! Ви знаходитесь в правильному місці і з правильною людиною. Це до цього моменту ви йшли все життя. Цього чоловіка шукали в натовпі...

І тепер, коли ви знайшли свого ідеального чоловіка, розумієте, наскільки чужими і не вашими були всі інші.

Тяжіння

Ви відчуваєте непереборне бажання бути поруч зі своєю коханою. Як тільки його немає поруч, виникає відчуття порожнечі. Все, про що ви можете думати в такі дні – це про швидкої зустрічі, про його усмішці, кроки, голосі... Це неймовірне тяжіння виникає тільки тоді, коли ви зустрічаєте правильного людини. Ваші розум, серце, тіло підказують, що це саме він.

Життя і ви самі змінюєтеся до невпізнання. Ви часто посміхаєтеся, смієтеся, більш відкриті, стали ще красивішими... Все це ознаки того, що це сталося – ви зустріли свого людини. Коханого. Єдиного. Самого кращого в цьому світі.

Адже не дарма ж ви так довго йшли до цього. Так терпляче шукали. Це повинно було статися!

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст