Відносини

6 речей, які ви зможете зрозуміти, тільки перебуваючи в чесних стосунках

Чесність – це більше, ніж не брехати...
2.7к.

«Чесність – це більше, ніж не брехати. Це говорити правду, жити правдою і любити правду», –
Джеймс В. Фауст.

Ми обманюємо постійно, як би нам не подобалося прикидатися, що це не так. Вимовляємо невинну брехню, щоб уберегти себе від неприємностей, щоб пощадити почуття інших людей і зберегти чиїсь секрети.

Незважаючи на те, що для багатьох безневинна брехня – досконале нормальне явище, вона може бути дуже руйнівною для відносин.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Любов не може жити серед неправди. Зруйнувати довіру між двома людьми здатний навіть самий невеликий обман. Саме тому всі успішні відносини побудовані на абсолютній чесності і відкритості.

Ось 6 речей, які ви зможете зрозуміти, тільки якщо будете перебувати в чесних стосунках.

1. Ви відчуєте справжню свободу.

Бути чесним – це значить не тільки говорити правду, але й бути відвертим з самим собою. Перебуваючи в чесних стосунках, ви відкриваєтеся для свого партнера, а також дізнаєтеся більше про себе. Це означає, що ви дозволяєте собі бути уразливим з коханою людиною навіть у не найкращі для себе дні. Це така свобода, про яку деякі люди можуть тільки мріяти.

2. Ви ростете емоційно.

Діти постійно брешуть, розповідаючи всілякі небилиці. Дорослішаючи, ми поступово відмовляємося від цих дитячих звичок. Тим не менше навіть в дорослі роки ми нерідко все ще продовжуємо брехати і приховувати правду, що тільки уповільнює наш особистісний ріст. Чесність у відносинах дозволяє вам рости, дорослішати і ставати краще.

3. Ви вчіться прощати.

Зовсім нелегко пробачити чоловіка, який скривдив. Відсутність довіри лише ускладнює цю задачу: ви знаєте, що він вже обманював вас в минулому, тому розумієте, що здатний вчинити так само ще раз.

У чесних стосунках подібної проблеми між вами та вашим партнером бути не може. У цьому випадку ваша взаємна довіра настільки сильно, що ви легко вирішуєте практично всі непорозуміння, які між вами виникають.

Читайте також: 5 відмінних ознак чесних і відкритих відносин

4. Ви легко знаходите спільну мову.

В деяких парах приводом для суперечок стають навіть самі несуттєві дрібниці. І такі конфлікти здатні довести партнерів до повного розриву. Тому дуже важливо навчитися знаходити спільну мову зі своєю другою половиною.

Будівництво успішних відносин – це справа рук двох партнерів. І, звичайно, довговічні відносини не можливі без вміння йти на компроміс.

5. Ви знаходите легкість у спілкуванні.

Вміння прощати і йти на компроміс – це не єдині важливі складові здорових відносин. Одним з найважливіших навичок, якими повинні володіти обидві сторони відносин, є здатність спілкуватися. Так як ви і ваш партнер будете завжди відкриті одне для одного, спілкування завжди буде цікавим.

6. Ви підвищите свою самооцінку.

Чесність з партнером вимагає зусиль. Вам необхідно володіти достатнім ступенем поваги до людини, перш ніж ви зможете дозволити собі бути з ним відкритим і вразливим.

По суті, таке ставлення є демонстрацією того, наскільки сильно ви його цінуєте. Це взаємний процес, який дозволяє підвищити самооцінку та впевненість у собі обом партнерам, що має вирішальне значення для досягнення вами емоційного благополуччя.

Резюмуючи, можна сказати, що чесність дійсно є ключем до щасливим, здоровим і міцним стосункам. Неможливо бути правдивим зі своїм партнером без довіри і поваги до нього. Будь-яка людина, що складається в чесних стосунках, знає, наскільки вони в дійсності прекрасні.

Переклад статті — 6 Things you'll Only Understand If You're In An Honest Relationship  via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст