Відносини

Якщо людям судилося бути разом, вони знайдуть дорогу один до одного

«Якщо людина оселився у вашому серці, то це назавжди. Він може повернутися до вас в самий несподіваний момент».
4.9к.

Непросто пояснити свої почуття. Мене довго не полишало відчуття, що я позбавлена найважливішої частини себе. Раптово прокидаючись серед ночі, я кожен раз думала про те, де ж допустила помилку.

Твоя толстовка так і залишилася висіти в моєму гардеробі. Я не наважилася її викинути. Книга, яку ти так любив, вже припала пилом. А наша спільна фотографія, зроблена в фотоавтомате, з роками почала вицвітати.

«Наше кафе» я вже відвідувала з іншими хлопцями. Але жодного разу не сідала з ними за наш столик. Мені весь час нагадували про тебе страви, які ми замовляли. А ще там все так само наливали твоє улюблене пиво, і воно теж постійно нагадувало про тебе.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Твоє ім'я більше ніхто не вимовляв уголос, і людей більше не цікавило, куди ти пропав або чим зараз зайнятий. Але тільки не мене.

Я хотіла написати або подзвонити тобі в кожен з твоїх днів народження, але боялася, що ти мені не сумуєш.

Ми не афішували свої стосунки в соцмережах, і у мене немає ніяких доказів того, що моє життя була немислимою без тебе. Але я нічого не забула, продовжувала думати про тебе і відчувала внутрішню порожнечу, коли потік цих думок ставав нескінченним.

Йдучи, ти просто забрав з собою частинку моєї душі.

Ти не здогадувався, що я постійно благала всесвіт про твоє повернення. Раз на рік я відправляла тобі листівку або лист в надії отримати відповідь. Люди дивувалися, питали, навіщо мені все це, а я лише подумки перечитувала слова Мітча Олбома:

«Якщо людина оселився у вашому серці, то це назавжди. Він може повернутися до вас в самий несподіваний момент».

Хтось запитав, як багато листів я тобі написала. За п'ять років їх було всього п'ять. Так, минуло п'ять років, а уявний ти все ще стояв поруч з моїм відображенням у дзеркалі. Я бачила в ньому все те, що ти змінив у мені своєю любов'ю, речі, яким навчив мене, і того, хто був для мене так важливий. З тобою я поступово стала тим, ким могла пишатися.

А потім в один прекрасний день це сталося. Твоє ім'я знову зайнялося на екрані мого смартфона. Після нетривалої розмови ми домовилися про зустріч. В голові проносилися міріади думок, але відповіді мене чомусь не цікавили. Важливим було тільки те, що ти повернувся.

Слова скептиків стали для мене фоновим шумом, на який я перестала звертати увагу, тому що їхня думка мене більше не цікавило.

Важливий був тільки ти. В кафе, повному співають і радіють людей, я побачила тебе. І в цей самий момент я вперше відчула свою цілісність, немов моє життя нарешті стала повноцінною.

Взявши твою руку, я знову впустила тебе в своє життя. Це було те, про що я, не перестаючи, мріяла цілих п'ять років. Ти був не просто чоловіком, якого я колись любила.

Ти показав мені, що у любові немає терміну давності і що над нею не владні ні час, ні обставини, ні розбите серце.

Ти подарував мені сліпу надію, в існування якої я раніше не вірила. Сумніви і питання не дали мені здатися. Хоча багато хто мене не розуміли і деколи бували моменти, коли я теж переставала розуміти себе, але продовжувала вірити, що ми будемо разом.

Переклад статті — If Two People Are Meant To Be Together, Eventually they'll Find Their Way Back via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст