Відносини

Ти зрозумієш, що він — твій чоловік. І ЦЕ БУДЕ ТАК...

Ти зрозумієш, що він — твій чоловік, коли він буде робити тебе...
5.6к.

Ти зрозумієш, що він — твій чоловік, коли любов перестане бути такою складною.

Вона перестане бути ілюзією, за якою тобі потрібно гнатися. Вона перестане бути одностороннім захопленням, за яку тобі потрібно так сильно боротися. Вона перестане бути болючим нагадуванням всіх тих відносин, які не склалися. Може ти не найлегший осіб у відносинах. Може ти багато надумываешь і відчуваєш себе невпевнено, ніби ти не достатньо хороша. Ніби у тебе більше недоліків, ніж переваг. Але це все буде неважливим, коли ти зустрінеш свою людину.

Коли ти подивишся на нього, ти не будеш відчувати болю в грудях, представляючи можливість вашого розставання. Коли ти будеш писати йому, ти не будеш мучитися в очікуванні його відповіді. Коли ти будеш признаватися йому в любові, ти дійсно будеш відчувати це, а не відчайдушно намагатися відтворити втрачене. Коли ти будеш з ним, ти по-справжньому будеш насолоджуватись моментом, відчуваючи себе рівно там, де ти і повинна бути.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ти зрозумієш, що він — твій чоловік, коли він буде робити тебе краще.

Він дасть тобі найкращі спогади, які ви будете створювати разом. Танці під дощем. Поцілунки, які змушують серце битися частіше. Гучний сміх, переполняющее щастя, і його широка прекрасна усмішка, яка запевняє тебе, що все буде добре.

Ти будеш прокидатися поруч з ним і відчувати себе в безпеці. Ти будеш розмовляти з ним і розповідати йому все, знаючи, що він слухає. Ти будеш слухати його, тому що це надихає тебе на нові вершини. Ти будеш засипати поруч з ним, слухаючи його дихання і свій спокійний ритм серця, тому що ти знаєш, що він буде поруч і коли ти прокинешся.

Ти зрозумієш, що він — твій чоловік, коли кожен день з ним буде здаватися новим пригодою.

Раптом думка про те, що ви будете разом до кінця життя не буде так лякати. І майбутнє не буде таким невизначеним. Що б воно для тебе не готував, він буде поруч.

Ти зможеш уявити, як ви живете разом, як справляєтеся з труднощами, як святкуєте перемоги. Ти захочеш бути з ним до кінця життя, і навіть цього тобі здасться мало. 

За матеріалами  soulpost.ru

Фото — eduworld.sk

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст