Відносини

Як зрозуміти, що він з вами тільки тому, що йому нудно

Може виявитися, що людина не відповідає вам взаємністю, а просто використовує вас, тому що йому так зручно.... 
7.1к.

Буває так, що ви зустрічаєте людину, з якою готові будувати серйозні стосунки. Можливо, у вас проявляється навіть симпатія до нього, але ці перші почуття закоханості можуть затьмарити вам очі на реальні речі! Може виявитися, що людина не відповідає вам взаємністю, а просто використовує вас, тому що йому так зручно....

Іноді ви просто заповнюєте простір.

Якщо ви підозрюєте, що можете просто бути «заповнювачем часу» для хлопця, якого ви зараз бачите, ваша інтуїція може намагатися вам щось сказати.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ці ознаки нижче допоможуть вам розібратися в цьому раз і назавжди. На жаль, настав час дізнатися це:

1. У нього ніколи не було ніяких інших планів

Яскравою ознакою такого хлопця є те, що він завжди вільний. Якщо ви зрозумієте через розмови, що у нього є й інші дії, що відбуваються в його житті, швидше за все, він може бути бездітним і трохи самотнім.

Квітень Масини, експерт з відносин у Нью-Йорку, каже, що якщо у нього немає планів на тиждень або на вихідні, ви, ймовірно, просто відволікаєте від нудьги.

Якщо ви можете сказати, що ви є його єдиним джерелом активності, подумайте, це поганий знак.

2. Він каже, що шукає щось серйозне

Стеф Сафран, засновник курсів по відносинам з Чикаго, говорить, що якщо хлопець стверджує, що зараз він не шукає довгострокових відносин, ви повинні йому повірити. Є шанс, що він просто тримає вас поруч, щоб придушити свою самотність.

Якщо одного разу він розповість вам про це, послухайте його, — каже Сафран, — Навіть якщо ви почнете проводити багато часу разом, він сказав це не просто так.

Не допускайте повторних тусовок, щоб переконатися, що він шукає легких відносин. Ви можете просто проводити весь час разом, тому що йому абсолютно нічого не залишається натомість.

Не погоджуйтеся на те, щоб витрачати свій час на недоотношения, якщо хочете більшого.

3. Він швидко кине вас, якщо знайдуться більш цікаві плани

Якщо ви помітили, що він має тенденцію ігнорувати вас, коли у нього з'являються якісь цікаві плани, то подумайте, можливо, настав час відпустити його.

4. Він занадто багато говорить про себе

Хоча він може просто бути нарцисом (що теж погано). А може ви хороша «жилетка».

Подумайте про те, щоб знайти когось, хто зацікавлений у вивченні подробиць вашого життя, замість того, щоб просто поводитися з вами, як з особистим терапевтом.

5. Він не все вирішив зі своєю колишньою

Якщо він тільки розлучився з колишньою, він може просто використовувати тебе, щоб заповнити порожнечу.

Краще запитати себе: «Він занадто багато говорить про свою колишню? Схоже, він радий, тому що зустрів когось, перш ніж вона...»

І якщо він знаходиться в розпалі розставання, це ще гірше... Можливо, настав час припинити це.

Важливо пам'ятати, що ви знайдете того, хто вважає вас ідеальним, а не просто заповнювачем простору, коли йому більше нічого робити. Бути нудним і самотнім — це його проблема, а не ваша.

Автор — Anjali Sareen Nowakowski
Переклад статті — How To Tell If he's Only Into You Because he's Lonely via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст