Відносини

Справжня любов — це коли хтось приймає тебе таким, якій ти є і мотивує ставати краще

Потрібно лише забути про своє его і почати довіряти досвіду половинки
4.2к.

Насправді сказане у назві статті працює в обидві сторони, оскільки люди розвиваються, коли зустрічають справжню любов. Але ця справжня любов не повинна мати ніяких умовностей. Справжня любов-це коли вона не має ніяких умов і двоє людей приймають один одного такими, якими вони є. І не тільки в даний конкретний момент часу, а завжди. Вони визнають недоліки другої половини і навіть закохуються в них.

Майже кожен з нас закохувався у кого-то до нестями, і в той же час ми очікували від улюблених, що в майбутньому вони зміняться. В такому разі, це було не справжнє почуття, а лише його ілюзія. Швидше, це можна назвати егоїзмом, так як ми хотіли, щоб наша любов стала кимось іншим. Погодьтеся, думка про те, що можна ось так просто позбавити кого-то його переваг або недоліків виглядає неправильно, наче ми самі ідеальні і позбавлені будь-яких вад. Але це далеко не так. І така ситуація зустрічається досить часто. Справа в тому, що кожен з нас малює в своїй уяві портрет когось ідеального, а в реальності таких людей просто не існує.

Бути може, ми дуже боїмося або занадто слабкі, щоб просто полюбити людину таким як він є? Замість того, щоб занурюватися у відносини та аналіз недоліків партнера, які «треба» виправити, просто спробуйте зануритися в них і дозволити їм бути. Ростіть і розвивайтеся разом зі своєю другою половинкою. Можливо, саме тут починається еволюція – з нас самих. Давайте почнемо любити так, як ми хочемо, щоб любили нас.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Такі стосунки не мають правил або умовностей – вони надихають партнерів розвиватися і дозволяють відчувати постійну підтримку один одного. Потрібно лише забути про своє его і почати довіряти досвіду половинки, повністю йому довіритися і дозволити вести себе вперед. Зі свого боку партнер зробить те ж саме – не буде намагатися нас змінити і допоможе стати тим, ким ми хочемо. Саме така любов допоможе стати чимось більшим, ніж ми є насправді.

У той же час існує і любов, яка зустрічається найчастіше – коли друга половинка любить якусь одну частину, а ми готові з цим змиритися. Але поки ми не відчуємо реальну свободу і мир в обіймах таких улюблених, це все не справжнє. Ми повинні перестати ділити себе з людьми, що належать до нас не так, як ми того заслуговуємо. Прийняти людину повністю – ось справжня любов, і ніколи не погоджуйтеся на менше. Так, це не так просто, як може здатися відразу, тому що прийняти когось повністю означає прийняття його страхів і демонів, ран і темної сторони, означає показати коханим, що вони можуть нам повністю розкритися без остраху бути відкинутими. Все це і робить нас тими, ким ми є насправді.

Багато ніколи не зустрінуть таку любов, але для тих, хто не втрачає надію, я відкрию таємницю: починати треба з себе. Необхідно вирішити і почати вірити в те, що ми гідні цього почуття, змиритися з тим фактом, що ніхто не досконалий. Зрозумійте, справжня любов — чесна і повна і можлива тільки якщо хтось любить чужі недоліки. Це почуття, коли наш дух підноситься і ми буквально сияем, коли світять зірки та дві душі з'єднуються в одну, щоб разом пройти через справжню любов. І воно точно варто всіх сліз.

Разом ми ростемо і робимо великі справи. Разом ми проживаємо життя в надії і щастя. Ми пробуємо нове і йдемо назустріч пригодам, бо нам дано лише одне життя. Нам ніколи не стати ідеальними, але зате нам під силу своєю любов'ю дати улюбленим відчути себе досконалими. Ми любимо їх за те, ким вони є, і не очікуємо від них змін або перетворень в наш ідеал. Ми просто хочемо, щоб вони розвивалися і розвиватися поруч з ними. Тільки так людина може пізнати справжню любов.

Фото — doodoo.com.ua

Real Love Is When Someone Hopes To See You Grow-But doesn't Try To Change You via Клубер

 

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст