Відносини

7 ознак, що ця людина — не ваша половинка

Проблема може бути не в вас і не в іншій людині, а просто в тому, що саме у вас двох нічого не складеться.
2.8к.

Якщо ви зациклені на пошуку своєї половинки, велика ймовірність, що скоро ви будете бачити її майже в кожному. Ми всі хочемо бути в хороших відносинах — це природно. Але одержимість знайти свого Єдиного чи Єдину може привести до великих помилок, тому що ви можете пропустити тривожні ознаки.

Як би довго ви не були у відносинах, ніколи не пізно все змінити. Так що не варто лякатися, якщо ви почали розуміти, що ваш партнер — насправді не ваша половинка. І ось кілька ознак цього:

*Проблема може бути не в вас і не в іншій людині, а просто в тому, що саме у вас двох нічого не складеться.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Між вами тільки пристрасть.

Це здорово. Це заводить. Це робить ваші відносини схожими на кіношні. Але вам потрібно набагато більше.

Уявіть ваше життя з цією людиною через 5-10 років, коли пристрасть точно пройде. Запитайте себе, чи є у вас бажання і готовність йти на компроміси в спірних питаннях. Нам хочеться вірити, що любов перемагає все, але в реальності вам потрібно набагато більше, щоб відносини пройшли випробування часом. У вас має бути тверда основа, а не поверхнева пристрасть.

2. Ви не може бути самими собою.

Це здається очевидним, але насправді буває частіше, ніж ви думаєте.

Якщо ви у відносинах з тим, з ким відчуваєте необхідність контролювати себе, придушувати якісь моменти, які складають вас як особистість — це погана ознака. Ви повинні відчувати себе комфортно і розслаблено, а не ходити навшпиньки, боячись засмутити партнера.

3. Ваш внутрішній голос не дає вам спокою.

Ми вміємо повністю ігнорувати свою інтуїцію, коли нам не подобається те, що вона нам говорить. Але насправді це саме те, що відразу дає нам зрозуміти, коли щось не так.

4. Ви не єдині у фундаментальних питаннях.

Ви безумовно хочете дітей? Ви ніколи не погодитесь виїхати з цього міста? Ви переконані в правильності тільки своєї релігії? У кожного є свої переконання і табу. І це правильно. І в стосунках ви повинні бути з тією людиною, яка поділяє вашу думку з фундаментальних питань, якщо ви не можете змиритися з зворотним.

5. Ви не сумуєте по цій людині.

Ні, це не нормальні відносини, коли ви можете кілька днів бути без зв'язку один з одним. У вас має бути хоча б бажання написати повідомлення, зателефонувати. Це не залежність, не нав'язливість, а норма, якщо ви любите.

6. У вас немає емоційного зв'язку.

Емоційна підтримка навіть не обговорюється. Людина має бути поруч, коли вам це потрібно.

7. Між вами немає поваги і довіри.

Може у вас ніколи цього і не було, а може ви розгубили це згодом. Але якщо ви не довіряєте людині і не поважаєте його, то він не для вас. І навпаки. Як тільки втрачені повагу і довіру, втрачені і відносини.

Часом важко визнати, що ваші стосунки не складаються. Але набагато важливіше бути реалістичними з собою, коли хтось явно не є вашою половинкою. Це не тільки позбавить вас поганих стосунків, але і допоможе знайти гідного.

За матеріалами — soulpost.ru 

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст