Краса і здоров'я

Як міцно заснути всього за одну хвилину

Страждаєте від безсоння і ніяк не можете заснути, навіть якщо сильно втомилися? Не біда, адже цей простий і надійний спосіб допоможе вам заснути усього за хвилину, а то й менше...
4.4к.

Всім нам іноді буває непросто заснути ввечері, і причин для цього безліч: ми можемо турбуватися про те, що буде з нами завтра, знову переживати неприємні події цього дня, або просто страждати безсонням... Але, як би те ні було, у нас є те, що здатне вирішити практично всі проблеми зі сном. Цим рішенням є простий і надійний спосіб під назвою «метод 4-7-8», і з його допомогою ви незабаром забудете, що таке неспокійний сон ночами.

Щоб скористатися цим методом, спершу повільно і спокійно вдихайте повітря через ніс 4 секунди. Після цього, не видихаючи, затримайте дихання на 7 секунд. Ну після повільно і спокійно видихайте через рот, так, щоб це зайняло у вас 8 секунд. Повторюйте дихання за цією схемою до тих пір, поки не заснете. Так, ми знаємо, це дуже простий спосіб, і на перший погляд його працездатність може здатися вам досить сумнівною, але він дійсно працює. Випробуйте його на собі – і переконаєтеся в цьому! Він допоможе вам заспокоїти ваші нерви – допоможе вам не тільки заснути, але і виспатися!

Так як же працює «метод 4-7-8»? Якщо вас «накрив» напад тривожності, або ж минулий день був сповнений стресу і неприємностей, замість того, щоб заснути, ви можете безрезультатно годинами лежати в ліжку, а прокинувшись, відчувати себе втомленим і розбитим. Чому? Тому, що випробувані вами переживання підвищують рівень адреналіну в крові, завдяки чому ваше дихання стає прискореним і неглибоким. «Метод 4-7-8» діє на ваш організм, як свого роду заспокійливе. Він допомагає вам сповільнити ритм дихання, що, в свою чергу, уповільнює серцевий ритм.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Все це разом заспокоює вас настільки, що втомлене тіло, радіючи перепочинку, засинає практично миттєво. Крім того, «метод 4-7-8» можна застосовувати не тільки для лікування розладу сну – він допомагає вашому розуму заспокоїтися і розслабитися навіть посеред дня! Він допомагає вам повністю зосередитися на вашому диханні, що послаблює активність вашої центральної нервової системи, позбавляючи вас від почуття тривожності.

Позбавлення від зайвої тривожності і стресу розслабляє все ваше тіло – настільки, що по своєму ефекту результат нагадує дію анестезії. Ендрю Вейл, доктор медицини з Гарварду, вважає, що «метод 4-7-8 під тим чи іншим назвою використовувався людьми по всьому світу впродовж кількох століть, а то й тисячоліть. Зокрема, саме такі дихальні вправи вже дуже давно практикують індійські йоги.

Так-так, знамениті індійські йоги також використовують «метод 4-7-8» у своїх медитаціях, так як він допомагає їм швидше досягти стану повної концентрації і розслабленості. До того ж це в черговий раз підтверджує, що цей метод абсолютно нешкідливий і зовсім виразно працює.

Якщо ви постійно прокидаєтеся посеред ночі тому, що відчуваєте тривогу, або ж тому, що вас турбує щось конкретне, «метод 4-7-8» вам неодмінно допоможе. Це вірний спосіб одержати стільки годин повноцінного міцного сну, скільки вам потрібно.

Крім того, я поділюся з вами рецептом мікстури для сну, яка допоможе вам засипати ще швидше. Просто змішайте чверть їдальні ложки меду, восьму частину столової ложки морської солі і одну столову ложку кокосової олії. Цю суміш можна приймати в чистому вигляді, або спершу розчиняти в невеликій кількості теплої води. Це просто чудодійна мікстура – і не тільки тому, що всі її складові корисні для вашого здоров'я, а ще й тому, що разом вони послаблюють викиди кортизолу, що змушують вас спати, навіть якщо ви втомилися, і прокидатися посеред ночі.

Переклад статті — How to Fall Sound Asleep in Just One Minute via Клубер

author avatar
Віталій Христюк
Віталій — видатний перекладач, редактор та автор статей, чия робота характеризується не тільки високим професіоналізмом, але і глибокою ерудицією. Його знання охоплюють широкий спектр тем і областей, що дозволяє йому створювати тексти, насичені інформацією, глибокими знаннями і унікальними інсайтами.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст