Езотерика

Доленосні "браслети" на руках: що означають лінії та їхня кількість на зап'ястях?

Порівнявши лінії на обох руках, можна зрозуміти, наскільки точно виконується доля.
1.7к.

Багато хто знає, що за лініями на долоні хіромант може розповісти про минуле і майбутнє людини. Але не менш важливими є й лінії на зап'ясті, які формуються ще до народження. Ці лінії, звані розетами або браслетами, можуть розповісти про здоров'я, фінанси та особисте щастя.

Лінії на зап'ясті простіше "прочитати", ніж лінії на долоні. У більшості людей видно дві лінії, хоча їх може бути до чотирьох, причому четверта лінія - найрідкісніша.

Цікаво, що лінії на правій і лівій руці можуть різнитися. Лінії на правій руці говорять про сьогодення і майбутнє, а на лівій - про долю. Порівнявши лінії на обох руках, можна зрозуміти, наскільки точно виконується доля.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Важливо звертати увагу на глибину, чіткість і довжину ліній на зап'ясті.

Перша лінія - лінія життя і здоров'я. Якщо лінія чітка, глибока й рівна, це ознака доброго здоров'я, витривалості та фізичної сили. Люди з такими лініями зазвичай щасливі й успішні, а труднощі трапляються рідко.

Переривчасті, вигнуті або тонкі лінії можуть вказувати на проблеми зі здоров'ям і невдачі. Таким людям важливо особливо піклуватися про своє здоров'я, правильно харчуватися й активно рухатися.

Вигнута перша лінія може говорити про проблеми із зачаттям як у жінок, так і в чоловіків, особливо якщо така форма повторюється на обох руках. Також перша лінія може вказувати на кар'єрне зростання.

Друга лінія - лінія фінансового благополуччя. Пряма лінія вказує на розумову роботу, а вигнута в ланцюжок - на фізичну працю. Переривчаста і коротка лінія означає, що гроші не будуть легко приходити, доведеться багато працювати.

Кількість відрізків на лінії показує фінансову стабільність: кожен відрізок відповідає 30 рокам життя. Проміжки між відрізками вказують на періоди безгрошів'я або боргів. Що коротші проміжки, то краще. Розгалужена лінія на кінці - знак забезпеченої старості.

Третя лінія - лінія кохання і шлюбу. Ця лінія зустрічається не у всіх. Але якщо вона є, людині судилося зустріти своє кохання і жити щасливо в шлюбі. Відстань між другою і третьою лінією вказує на вік доленосної зустрічі: що більша відстань, то пізніше це станеться. Розриви на третій лінії свідчать про розриви у стосунках, а кількість відрізків - про кількість можливих шлюбів або партнерів.

Четверта лінія - лінія довголіття. Це найрідкісніша лінія. Якщо вона є, людина проживе довге життя, мінімум 100 років. Важливо, щоб лінія була рівномірною по всій довжині - це говорить про те, що людина збереже ясність розуму й активність до старості.

Квадратики на лініях - добрий знак, який свідчить про те, що життя людини оберігається Ангелом-Хранителем, і їй не загрожують аварії та катастрофи.

Доленосні "браслети" на руках: що означають лінії та їхня кількість на зап'ястях?

Подивіться на свої браслети долі, але не сприймайте їх як неминучість. Сприймайте їх як можливість щось змінити у своєму житті. Адже жодна лінія на зап'ясті не може завадити вам піклуватися про своє здоров'я, розвиватися духовно, радіти дрібницям і досягати своїх цілей.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст