Езотерика

Топ-3 самих невірних знаків Зодіаку

Зрада — це завжди вибір.
16.6к.

У химерному танці космосу кожен знак Зодіаку привносить у відносини свою унікальну енергію. Сьогодні ми поговоримо про невірність...

Звичайно, наш знак Зодіаку сам по собі не робить нас зрадниками і не служить виправданням невірності. Зрада — це завжди вибір.

Овен

На жаль, пристрасть Овна часто не обмежується офіційними відносинами. Овни гарячі, войовничі і абсолютно переконані, що вони неповторні в ліжку!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Страсна сторона представників цього знака Зодіаку являє часом небезпека для відносин, тому що Овни люблять завойовувати. Він любить все нове, азарт першого спокушання, неприборкану пристрасть, яку можна — нібито — відчувати тільки з новими партнерами. І саме тому Овен виявляється в топ-списку зрадників.

Як добитися вірності Овна? Аж ніяк. Виключно йому потрібно визнати, що дитяче прагнення до нових (постільною) іграшкам може закінчитися погано, або подумати над тим, чи дійсно короткочасні пригоди варті того, щоб ризикувати відносинами.

Риби

Риби часто змінює у відповідь на згаслу романтику. Цьому знаку Зодіаку властива чутливість і інтуїтивність. Водний знак часто виявляється у конфлікті почуття: з одного боку, Риби володіють интровертной природою, в якій цінується безпека довгострокових відносин.

З іншого боку, Риби можуть продемонструвати несподівану пристрасну енергію, коли зустрінуть потрібної людини. Тоді в програмі сексуальні пригоди. Партнер, що очікує будинку, забутий.

Риби змінюють, особливо коли початкова романтика і пристрасть покинули їхні стосунки. Вони не усвідомлюють, що розділяють відповідальність за підтримання вогню, і в той же час недооцінюють свою здатність активно формувати відносини.

Водолій

Водолії — дивовижні, пристрасні коханці. На жаль, ці знаки Зодіаку найчастіше змінюють.

Знак зодіаку Водолій неймовірно волелюбний і дуже цінує свою незалежність. Повітряний знак часто змінює, тому що хоче довести і собі, і партнеру, що він «вільний».

Чому Водолій прирівнює «свободу» до ведення справ за спиною довірливих партнерів, сторонній здається незрозумілим.

Водоліям з таким мисленням краще припинити стосунки, а не таємно змінювати. Або разом з психологом знайти відповідь на питання про те, звідки береться ця, здавалося б, ненаситна потреба у незалежності і чи можливо її задовольнити в рамках здорового партнерства.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст