Езотерика

Цей знак зодіаку — найрідкісніший з усіх, згідно з дослідженнями

Який знак зодіаку найрідкісніший?
9.8к.

Хоча всі 12 знаків зодіаку нічим не краще і не гірше інших, є один знак, який може похвалитися правами самого рідкісного знака Зодіаку всіх. Так, це означає, що є і найбільш часто зустрічається знак.

Ось що потрібно знати, згідно останніх даних про народжуваність.

Який знак зодіаку найрідкісніший?

Щоб з'ясувати, який знак зодіаку найрідкісніший, нам потрібно звернутися до найбільш актуальних даних про народжуваність. Відповідно до щорічного звіту CDC про чисельність населення США, місяцем з найменшою кількістю народжень у 2022 році був лютий.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

А це означає тільки одне: самий рідкісний знак зодіаку — Водолій.

Так як період Водолія припадає на проміжок між 20 січня і 18 лютого, то логічно, що саме цей знак є самим рідкісним. Адже лютий — найкоротший місяць у році, а значить, цей астрологічний період коротше всіх інших. А за дев'ять місяців до цього — серед суєти довгих спекотних днів і коротких ночей — можливо, люди просто не налаштовані на народження дитини?

Про Водолії

Водолій — 11-й знак зодіаку, передостанній знак астрологічного циклу. Його зображують у вигляді носія води або іноді просто у вигляді трьох хвилястих ліній.

Повітряний знак, керований у стародавній астрології Сатурном, а в сучасному — Ураном, має еклектичною, творчої і далекоглядної енергією. Водолій — представник фіксованого повітряного знака, тому він має здатність бачити загальну картину і допомагати людству рухатися в правильному напрямку.

Оскільки Водолій зображується як носій води (а в його назві буквально присутнє слово aqua ), багато людей плутають його зі знаком водної стихії, але завдання Водолія — забезпечити контейнер для емоційних вод і згодом дозволити цим водам витекти і окропити грунт для майбутнього зростання.

Виходячи з цього, Водолії схильні бути:

  • далекоглядними
  • гуманними
  • Химерні
  • Новаторські
  • Авангардні
  • Креативні
  • Відкриті

Сумісність з Водолієм

На думку астролога Имани Куїнн, Водолії можуть добре поєднуватися з багатьма астрологічними знаками, але коли вони зустрічаються зі своїм протилежним знаком, Левом, вони поєднують вогняну стихію із повітряним характером для сильного руху вперед.

Будучи повітряним знаком, Водолій, як правило, легко сходиться з іншими повітряними знаками, Близнюками і Вагами, або навіть з іншим Водолієм.

Як розповів експерт, Риби також можуть добре поєднуватися з Водолієм. За її словами, коли Водолій з'єднується з Рибами, між ними виникають сильні енергетичні вібрації, і обидва вони прагнуть до духовного розвитку і відкриттів.

Який найбільш поширений знак зодіаку?

Згідно описаного вище звіту CDC, найбільш поширеними знаками зодіаку є Лев і Діва, а серпень — найбільш частий місяць для пологів у США (липень — другий за поширеністю).

Період Лева триває з 23 липня по 22 серпня, а сезон Діви починається відразу після сезону Лева і триває до 22 вересня. І якщо рідкість Водолія пов'язана з закономірностями зачаття, то можна сказати, що сезон відпусток у поєднанні з теплими, вітряними настроями спонукає людей до зачаття.

Лев — постійний вогненний знак, керований Сонцем, відрізняється царственностью, гордістю і вірністю. Ці люди найбільш сумісні з іншими вогняними знаками (Овном, Стрільцем або іншим Левом), а також з його астрологічної протилежністю і самим рідкісним знаком — Водолієм.

Діва — мінливий земний знак, керований Меркурієм, і відрізняється відданістю, проникливістю і розумом. Діви найбільш сумісні з іншими земними знаками (Тельцем, Козерогом або інший Дівою), а також зі своєї астрологічної протилежністю — Рибами.

А що щодо Змієносця?

Якщо вам коли-небудь траплялася інформація про «13-му знаку зодіаку», а саме про Змееносце, вам, можливо, буде цікаво дізнатися, до чого він відноситься. Це сузір'я, відоме також як Змієносець, деякі вважають самим рідкісним знаком (з 29 листопада по 17 грудня).

Це пов'язано з тим, що ще в 2016 році НАСА опублікувало повідомлення, в якому згадувалося 13-е сузір'я, через який Сонце проходить кожен рік, між Скорпіоном і Стрільцем. Але, на думку AstroTwins і багатьох інших західних астрологів, Змієносець — це всього лише сузір'я, а не знак Зодіаку.

НАСА навіть випустило заяву, щоб переконати людей не створювати новий знак, підкреслюючи різницю між астрономією і астрологією.

За словами близнюків, «зодіак, який ми використовуємо для сучасних гороскопах, заснований на нашому баченні неба до Землі, розділеного на 12 частин і орієнтованого по чотирьох часів року». Хоча окремі знаки Зодіаку названі на честь сузір'їв, їх фізичне розташування не засноване на цих реальних сузір'ях в нашій сучасній астрології».

Коротше кажучи? Ми не говоримо, що ви не можете вірити в Змієносця, але ми говоримо, що багато астрологів скажуть вам, що це не зовсім знак Зодіаку, і вже тим більше не самий рідкісний.

На замітку

Надто вже логічно, що самий рідкісний знак зодіаку — це той, який відомий своєю унікальністю і химерністю. Але незалежно від того, чи є ваш знак Зодіаку самим рідкісним серед всіх або найпоширенішим, всі 12 знаків мають свої сильні і слабкі сторони і повинні працювати разом, щоб завершити Зодіакальне колесо.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст