Езотерика

Ці три знака Зодіаку володіють вищим розумом: їх не переграти і не переконати

Дивимося, кого із знаків зодіаку неможливо перехитрити!
10.8к.

Розумних знаків багато, але видатний інтелект – це перевага, якою володіє далеко не кожен. І, звичайно, кожен знак по-своєму унікальний. Але герої нашої добірки розумом, хитрістю і винахідливістю перевершують всіх інших.

Ось кого із знаків Зодіаку неможливо перехитрити:

Ці три знака Зодіаку володіють вищим розумом: їх не переграти і не переконати

3-е місце – Водолій.

Водолії просто не можуть терпіти поразки, адже вони знаходяться під впливом Сатурна. Представники цього знака Зодіаку не хочуть зливатися з натовпом. Вони будуть плисти проти течії, щоб створити своє власне місце в цьому світі. Вони найбільш терплячі люди, яких вам коли-небудь вдасться зустріти. З Водоліїв також можуть утворюватись видатні політики, тому що вони зможуть знайти інноваційні способи вирішити основні проблеми своєї країни. Представники цього знака привертають до себе увагу за стриманістю. Вони не піддаються тиску, вміють логічно мислити і знаходити рішення будь-яких проблем. Завдяки їх стійкості, їм найбільше підходять адміністративні посади. Також Водолії відрізняються зосередженістю і цілеспрямованістю. Якщо вони на щось вирішуються, то їх вже ніщо не зупинить. Водолій просто приречений на успіх, так вже вони влаштовані. З їх оригінальністю і креативністю ніхто не зможе зрівнятися. Найбільш відомі Водолії – Ед Ширан, Опра Уїнфрі і Гаррі Стайлз.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ці три знака Зодіаку володіють вищим розумом: їх не переграти і не переконати

2-е місце – Діва.

Діви зможуть як ніхто інший наповнити ваш світ своїм світлом. Ще в школі вони показують видатні результати і зазвичай стають зірками в своєму класі. Ними рухає жага знань. Вони завжди намагаються навчитися чомусь новому. Тим не менш, це зовсім не означає, що Діви погодяться вчитися чого завгодно. Вони заглиблюються лише в те, що по-справжньому їх цікавить і приваблює увагу. Якщо вони рішуче за щось беруться, то їм не потрібно багато часу, щоб стати експертами в цьому питанні. Інтелект Дів не обмежується лише навчанням і шкільними предметами. Діви, які люблять малювати, можуть стати видатними художниками, любителі кіно – геніальними режисерами, а любителі танців – талановитими танцюристами. Так відбувається тому, що якщо Дівам щось подобається, вони занурюються в справу з головою. Дівам потрібно все або нічого. Це стосується їх хобі і навіть відносин: вони завжди намагаються у всьому бути кращими. Якщо Діви когось люблять, то заради цієї людини зможуть піти на все. Відомі Діви Бейонсе, Майкл Джексон і Кіану Рівз.

Ці три знака Зодіаку володіють вищим розумом: їх не переграти і не переконати

1-е місце – Скорпіон.

Скорпіон – один з найбільш допитливих знаків. Йому терміново треба знати все на світі. Тому в якості легкого читання вони, наприклад, вибирають 52 томи Великої Радянської Енциклопедії або магічні гримуары. У Скорпіонів гострий розум, хороша інтуїція і Вікіпедія в голові, так що їм не складе праці обхитрити кого завгодно. Тільки користуються вони цією якістю в дуже рідкісних випадках. Тому цей знак буває імпульсивним і робить необдумані вчинки. Але якщо Скорпіони спалили, вони готові розплатитися за всіма рахунками і ніколи не побіжить від відповідальності. Скорпіони дуже харизматичні, що допомагає їм з легкістю заводити нових друзів і ставати популярними. Але як тільки вони починають мудрувати, бажання дружити з ними пропадає. Зате нерідко наводять як приклад для наслідування друзям і знайомим. Це дратує ще більше, саме тому Скорпіони така погана репутація. Багато відомих Скорпіони володіють всіма перерахованими вище якостями, наприклад, Білл Гейтс, Уілл Сміт і Кеті Перрі.

А ви згодні з цим списком? Діліться у коментарях!

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст