Езотерика

Ці 3 знаки Зодіаку можуть розлучитися в 2024 році

Вважайте, що це новий старт.
20.9к.

Якщо ваші відносини переживають кризу, це може бути пов'язано з тим, що ви і ваш партнер фундаментально не підходите один одному, або ж зірки не хочуть, щоб ви розлучалися, або і те, і інше. У будь-якому випадку, у деяких знаків зодіаку розрив відносин може з'явитися на горизонті завдяки певним руху планет.

За словами астролога Мішель Белл, кожний планетарний транзит може наділити ваш знак зодіаку певною енергією, і якщо мова йде про розставання, то Сатурн — один з тих, за ким варто стежити.

«Сатурн відомий як планета карми, обмежень і стабільності», — розповідає вона. «Коли Сатурн утворює складні аспекти — квадрати чи опозиції — до особистих планет, як Венера або Марс, це може означати період випробувань та реструктуризації відносин». Саме тому у вас може відбутися важлива подія, наприклад, ви прозрієте, що ваш піврічний роман більше не варто вашого витраченого часу».

Уран — ще одна планета, що впливає на відносини. «Він може принести несподівані збої або одкровення, які струсонуть існуючу динаміку», — говорить Белл. «Вплив Урана може також викликати бажання свободи, незалежності або автентифікації, що призведе до розриву або радикальних змін у відносинах».

А ще є крихітний Плутон, який символізує трансформацію, силу і відродження. За словами Белла, транзит Плутона може пролити світло на глибоко заховані проблеми — і тоді ви зрозумієте, що вам і вашому партнерові потрібно розлучитися.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ось три знаки, які, швидше за все, розлучаться зі своїм партнером в 2024 році завдяки цим планетарним руху:

Леви (23 липня — 22 серпня)

Якщо ви Лев, що складається у відносинах, будьте обережні. За словами Белла, Уран знаходиться в зодіакальному знаку Тельця протягом 2024 року і становить квадратуру з Левом. В світі астрології цей аспект дуже складний. В даному випадку він може означати, що ваш партнер не задовольняє ваших потреб.

«Вплив Урана може принести раптові зміни, руйнування або прагнення до свободи і незалежності, що може вступити в протиріччя з потребою Лева у визнанні, вірності і стабільності у відносинах», — говорить вона.

Якщо ваш партнер колись був більш ласкавим, ви можете відчути, що змушені розлучитися, якщо він раптом став холодним, хоча не виключено, що це ви відчуваєте себе задушеним». Щоб пережити цей рік без втрат, Белл рекомендує захищати свою індивідуальність.

Ваші відносини будуть набагато здоровіше, якщо ви будете відкрито і чесно говорити про те, що вам потрібно, але якщо ви все-таки пережити розрив, то така практика також налаштує вас на веселий парубоцький сезон, коли ви будете робити саме те, що хочете.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

«У 2024 році Скорпіон може зіткнутися зі значними змінами у відносинах з-за впливу Сатурна і Плутона у Водолії, утворюють квадрати до Сонця Скорпіона і іншим ключовим позиціям», — говорить Белл. «Ці транзити можуть призвести до інтенсивної боротьби за владу, емоційним трансформацій або необхідності протистояти [серйозних проблем у стосунках]».

Скорпіону, як водному знаку, керованого Плутоном, властиво обмірковувати кожну деталь своєї любовної життя, але в даному випадку обдумування може виявитися вартим. «Схильність Скорпіонів занурюватися в глибини емоцій може привести до проривів або розривів, оскільки вони прагнуть до дійсності і трансформації», — говорить вона.

Якщо ваш партнер здається вам невідповідною особою, зробіть собі послугу і підіть зараз — навіть якщо ви разом вже давно. Так ви зможете почати все з чистого аркуша, а не озиратися назад в 2025 році і дивуватися, чому ви провели ще один рік, відчуваючи себе напружено і непомітно».

Риби (19 лютого — 20 березня)

За словами астролога Стіни Гарбис, Сатурн прийшов, щоб все зіпсувати. 6 травня Сатурн зробить полуквадрат до ретроградному Плутону, і разом з цим почнеться розлад у ваших відносинах.

«Це триватиме до 24 травня, після чого ви зможете тимчасово налагодити відносини, але коли Сатурн стане ретроградним в Рибах 29 червня, весь пекло знову вибухне», — розповідає вона.

Оскільки Плутон — планета трансформації, а Сатурн — планета карми, вам раптом здасться, що ваш партнер — самий дратівливий людина на світі, навіть якщо ви завжди ладнали. Справа в тому, що вони можуть раптово подумати те ж саме про вас.

Коли Нептун — правитель Риб — стане ретроградним 2 липня, саме тоді ви зможете остаточно вирішити, що робити далі. На думку Гарбиса, цей планетарний транзит спонукає вас відправити безліч повідомлень своєму супутнику, і саме тоді ви, швидше за все, розлучитеся назавжди.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст