Езотерика

4 самі «погані дівчатка» Зодіаку

Жінки цих знаків Зодіаку відрізняються сміливістю, амбітністю, незлобивостью, рє№^&сапильностью, харизмою і менталітетом "спробувати все і відразу".
5к.

Всім нам подобаються «погані хлопчики« але ми також обожнюємо «поганих дівчаток«. Жінки цих знаків Зодіаку відрізняються сміливістю, амбітністю, незлобивостью, рє№^&ксапильностью, харизмою і менталітетом «спробувати все і відразу». З ними життя, напевно, буде захоплюючою, і ці зодіаки захоплять вас за собою в захоплюючу подорож по хвилях життя.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон — це справжнісінька «погана дівчинка» зодіаку. Вона одночасно і збудить вас, і вселить страх у ваше серце. Спекотна спокусниця і фатальна жінка, мисливець за головами та месниця, вони першими запропонують розшукати вашого колишнього або поквитатися з хижаком, який зробив вам гидоту. У мить ока вони змусять свого і вашого ворога рятуватися втечею. Вони не терплять неповаги, а значить, будуть, образно кажучи, накидатися, якщо ви будете говорити з ними зверхньо або намагатися зашкодити їх близьким. Вони зазвичай дотримуються стилю «поганого дівчиська» — зазвичай у шкіряних куртках, на шпильках, в рваних футболках і з безліччю татуювань, — хоча деякі Скорпіони можуть додати в свої наряди трохи спокусливою жіночності, яка надає їм оманливе невинний вигляд. Неважливо, на кого вони більше схожі — на ягняти або левицю, — це та сама «погана дівчинка», з якою краще не зв'язуватися.

Стрілець

Волелюбні Стрільці — це ті самі «погані дівчата», з якими ви мрієте стати розсудливим, тому що вони так багатогранні й унікальні, але в підсумку ви будете просто щасливі, що можете відправитися разом з ними на пошуки пригод, оскільки вони схильні уникати зобов'язань. Це одночасно інтелектуальна, зібрана жінка, яку ви хочете відвезти додому до батьків, і жінка, з якою ви поділяєте пекучу хімію під простирадлами. Вогненний знак, любить розкіш, імпровізовані подорожі і потурання своїм бажанням, легковажний і фліртував Стрілець готовий спробувати все, що завгодно, лише б це означало, що він вирветься з нудною рутини і повсякденного життя.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Овен

Один з найбільш сміливих і відважних вогняних знаків, Овен — це справжня «погана дівчинка» і любителька ризику. Вони мають потрібної порцією небезпеки, щоб зачарувати вас, і достатньою непередбачуваністю, щоб тримати вас під контролем. Лютий Овен не дозволить кривдникові обійтися з ним грубо, тому він часто буває таким же страшним, як і Скорпіон. Але якщо жінка-Скорпіон буде вичікувати, розробляючи ідеальний план, щоб перевершити своїх ворогів, то Овен, швидше за все, кинеться напролом.

Козеріг

Козеріг — це той самий організатор і підбурювач в команді «поганих дівчат», а також головний мозок у їх справі. Зовні вони можуть здаватися перфекціоністами, але це лише показуха. Козероги — «погані дівчиська» на всі 100%, незалежно від того, піднімаються вони по корпоративній сходах, використовуючи складні стратегії, або спокушають свого коханого, використовуючи тільки їм доступні способи. Козероги вміють володіти своєю темною стороною в тій же мірі, що і світлою, і, об'єднуючи обидві сторони, завжди отримують саме те, чого хочуть.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст