Езотерика

Доля, яку пророкує остання цифра вашої року народження

Остання цифра особливо важлива. Дізнайтеся, що вона означає!
3.3к.

Наші предки вважали, що душа сама вибирає, в який час їй слід втілитися. І остання цифра року народження особливо важлива. Їй протегує одна з п'яти стихій, з допомогою якої можна багато чого розповісти про характер, здібності людини і навіть дізнатися його майбутнє.

Звичайно, не варто ставитися до таких прогнозів занадто серйозно, але перевірити теорію на собі і знайомих буде захоплююче.

Розповідаємо, що означає остання цифра вашої року народження.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

0 і 1

Стихія — Метал

Люди, що народилися в стихії Металу, дуже цілеспрямовані: вони точно знають, чого хочуть, і завжди готові відстояти свою точку зору. У них сильний характер, а іноді і занадто високі вимоги до себе і оточуючих.

Людина Металу прагне до матеріального благополуччя та розкоші. А ще їх не лякають самотність і важкі умови життя.

2 і 3

Стихія — Вода

Представники цієї стихії емоційні і проникливі. Вони володіють хорошою інтуїцією і часто схильні до маніпуляції. Такі люди бувають скритними і не люблять розкривати свої секрети оточуючим. Вони володіють хорошою фантазією і дипломатичними якостями.

«Водний» людина — не тільки хороший організатор, але і виконавець. Проте він нерідко пасивний і схильний потурати своїм примхам.

4 і 5

Стихія — Дерево

Люди, що народилися в стихії Дерева, дуже щедрі і відкриті всьому новому. Вони люблять пізнавати світ і дуже працьовиті, а іноді навіть занадто, тому їм потрібно вміти правильно розслаблятися. Нерідко вони звалюють на себе занадто багато, не розраховуючи власних сил. Вони хороші друзі, на яких завжди можна покластися.

Такі люди не женуться за грошима і різними надмірностями, від чого вони можуть стати залежні, так це від інших людей.

6 і 7

Стихія — Вогонь

«Вогненні» люди дуже енергійні, харизматичні і темпераментні. Також ці люди не виносять самотності і люблять постійно рухатися вперед. Саме тому вони нерідко вибирають роль керівників.

У спілкуванні людина Вогню егоїстичний, дуже емоційний, а часто навіть агресивний. Він часто нетерплячий і норовливим.

8 і 9

Стихія — Земля

Представники цієї стихії дуже відповідальні і дбайливі. Ці люди мають гарну інтуїцію, яка нерідко допомагає їм побачити різні перспективи і тверезо оцінити ситуацію.

Вони люблять контролювати і вирішувати проблеми крок за кроком. Правда, їх нерідко лякає все нове, вони — справжні консерватори. Людина Землі дуже прямолінійний і впертий.

За матеріалами: Рeopletalk

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст