Езотерика

15 абсолютно чесних речей про Скорпіонів

Якщо ви плануєте будувати своє життя зі Скорпіоном, то майте на увазі ці нюанси.
1.7к.

У відносинах є як важкі моменти, так і приємні. І якщо ви перебуваєте у відносинах або були зі Скорпіоном, знайте, що бути відданим йому одночасно і легко, і важко, причому в більшій мірі порівняно з іншими знаками. Один з водяних знаків, Скорпіони мають особистістю, глибокої, як каламутні води. І так само, як вода, вони добре відчувають навколишню обстановку.

Часто їх буває важко зрозуміти. Володіючи безглуздим і інтенсивним характером, Скорпіони дарують вам одні з кращих або одні з найгірших вражень і спогадів, які ви коли-небудь отримаєте, залежно від вашої поведінки з ними.

15 абсолютно чесних речей про Скорпіонів

Скорпіони вважаються найсексуальнішим знаком зодіаку. Ними керують Марс і Плутон. Якими б дивними вони не були, зустрічатися зі Скорпіоном не завжди легко, але та зустріч зі Стрільцем не є швидкою прогулянкою по парку. Якщо ви зустрічаєтеся або зустрічалися зі Скорпіоном, є всі шанси, що про жорстоко чесної стороні Скорпіона можна сказати наступне.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо ви плануєте зустрічатися зі Скорпіоном, то майте на увазі ці факти про Скорпіонів:

1. Скорпіони сексуальніше всіх, кого ви коли-небудь зустрічали.

Не намагайтеся протистояти природній тязі Скорпіона. Ви зазнаєте страшну невдачу і в підсумку виставите себе на посміховисько. Вони навіть не намагаються; це відбувається само собою. Домінувати у стосунках — це їх коник.

Отже, припустимо, ви виявили, що вас загадковим чином привертає дивний хлопець з бородою і хіпстерської зовнішністю, який спить на газетах в метро і любить говорити вам, що кінець світу близький, — швидше за все, він Скорпіон і прекрасний в ліжку. Не орієнтуйтеся тільки на зовнішність.

2. Скорпіони завжди домінують і контролюють відносини.

Скорпіони одержимі ідеєю бути більш домінуючими та контролюючими. Вони зроблять все, що в їх силах, щоб отримати бажане. Контроль над речами і ситуаціями ставить їх у більш відповідальну позицію, яка, по правді кажучи, працює краще, ніж ви могли припустити, тому що вони домагаються поставленої мети.

Навіть якщо вам здається, що ваш партнер-Скорпіон не контролює ситуацію або не домінує, це так. Вони просто підігрують вам, поки не настане слушний момент, щоб знову поставити вас на місце. Не робіть помилку, якщо ви занадто комфортно себе відчуваєте.

3. Скорпіони завжди перемагають

Вони наполегливі і волевы до невідворотність, іноді маніпулюють і більш витривалі, ніж всі, кого ви знаєте або знали. Ви повинні хотіти бачити їх у своїй команді, тому що це означає, що ваша команда буде перемагати.

Вони точно знають, чого хочуть, чого заслуговують і як це отримати. Це також означає, що іноді вони можуть піти на крайні заходи, щоб домогтися свого, чіпляючи по дорозі деякі почуття.

4. Вони дуже піклуються про своє особисте життя

Скорпіони люблять тримати свої речі і секрети при собі. Потрібно багато часу і зусиль, щоб змусити їх відкритися. Тому вони дуже цінують своє особисте життя і ненавидять, коли хтось лізе в неї. Якщо людина, з якою ви зустрічаєтеся, не хоче ставати офіційним представником Facebook, це не тому, що він обманює або нудний. Це тому, що вони не хочуть, щоб інші сунули ніс в їхні справи.

Це удвічі вірно, якщо ви зустрічаєтеся зі Скорпіоном. Так що якщо ваш партнер не веде жодних соціальних мереж або навіть вів щоденник в таємну схованку у своїй квартирі, можете бути впевнені, що він — Скорпіон. Не робіть помилку, намагаючись зазирнути в їхні речі.

5. Скорпіони — глибокі спостерігачі

Їм подобається знати про вас усе, навіть те, що ви вважаєте незначним. Вони люблять спостерігати здалеку або поблизу, формулювати свої переконання і іноді перевіряти їх на практиці, якщо до цього доходить.

Вони природжені дослідники і цікаві. Дозвольте їм увійти. Інакше вони будуть вічно дивитися на вас боковим зором і гадати, що ви задумали, що, в свою чергу, може змусити вас почувати себе трохи ніяково. Тому краще всього просто дозволити їм спостерігати.

6. Темрява інтригує їх

Скорпіони небайдужі до темних речей, а деякі з них, як правило, є офіційними некрофилами. Скорпіони відомі своїми глибокими інтересами до гротеску, смерті, жахам, нуару, надприродного, а іноді навіть до окультизму.

Їх, здається, інтригують подібні аспекти. Це робить їх ще більш цікавими. Долаючи те, що ми можемо назвати переконаннями і звичками нормальної людини, Скорпіони мають буйною уявою, подпитываемым в основному темною стороною речей і людей.

7. Скорпіони мають саркастичним почуттям гумору.

Те, що вони знаходять смішним, може змусити інших сприймати їх як поганих або злих людей. Але не варто засуджувати їх за це. Навпаки, вважайте, що це добре, що хоч хтось здатний знаходити гумор в жахливі речі, тому що так жити набагато легше.

Їх здатність жартувати навіть у найгірших ситуаціях виділяє їх з натовпу, як дотепне і занадто саркастичне почуття гумору Чендлера в » Друзях«. Тому наступного разу, коли ви почуєте від Скорпіона уїдливий коментар чи жарт навіть у серйозній ситуації, не приймайте її близько до серця.

8. Їх не хвилює думка оточуючих

Знаєте, як всі говорять, що їм все одно, що про них думають інші, що вони роблять і говорять? Так от, Скорпіони насправді так і кажуть.

Вони просто самі по собі, їм завжди комфортно в своїй шкурі, і тому на чужу думку про них їх анітрохи не турбує.

Вони будуть робити те, що робить їх щасливими, задоволеними і кращою версією себе. Вони не будуть замислюватися про те, що говорить чи думає про них світ за те, що вони роблять по-своєму.

9. Скорпіони жорстоко прямолінійні

Вони не вміють приховувати від вас правду. Хоча іноді вони схильні викладати занадто багато. Але навіть це в кінцевому підсумку виявляється на краще. Якщо ви хочете дізнатися їх думку про щось, не питайте, якщо ви не виносьте їх чесності. Це може бути трохи боляче. Але, знову ж таки, вся правда гірка.

10. Скорпіони можуть бути трохи екстрасенсами

Вони схильні мати невеликими екстрасенсорними і інтуїтивними здібностями або навіть злегка психувати, в основному в залежності від того, наскільки цинічно ви до них ставитесь. Крім того, це одна з тих багатьох речей, які роблять Скорпіона більш цікавим серед вас двох. Скорпіони вміють передбачати майбутнє, використовуючи свою інтуїцію і спостережливість, і знають, про що ви думаєте, ще до того, як ви відкриєте рот.

Це також можна віднести до їх гострої пам'яті. Вони стежать за всім і всіма; це дає їм відчуття контролю. Так що змиріться з цим, але не чекайте від них салонних фокусів з цим навиком.

11. Вони люто віддані і захищають своїх близьких.

Якщо ви розповісте Скорпіону про когось, хто заподіяв вам якусь біль, позбавив вас того, що було вашим правом, або знущався над вами в дитинстві, не дивуйтеся, коли він притискає вас до себе, знайде того, хто заподіяв вам біль, і вб'є все, що їм дорого. Як вже говорилося, Скорпіони мають дикої і напруженою натурою у всьому, що вони роблять і говорять.

Це стосується і серцевих справ: вірність тим, хто їм дорогий, життєво важлива, як і їх захист. Скорпіони пожертвують собою і своїм життям заради того, щоб ви були в безпеці. Це суперечить всьому, у що вони вірять, — залишити своїх близьких в підвішеному стані. Любов для Скорпіона значить дуже багато. Це скоріше їх головна рушійна сила в житті. Тому, навіть якщо ви подумаєте про зраду Скорпіона, знайте, що вони ненавидять, коли їх вірність сприймають як належне, і тому зроблять все, щоб ви зрозуміли, яку велику помилку зробили, змінивши їм.

12. Вони дуже винахідливі і володіють великою свободою дій.

Це одна з кращих рис Скорпіона. З них виходять одні з кращих друзів і коханців, які коли-небудь були у вас. Якщо ви зателефонуйте їм посеред ночі і попросіть про допомогу, вони обов'язково допоможуть, без зайвих запитань, тільки заради вас, і не тільки це, але і те, що згодом вони не будуть приховувати цього.

Скорпіони люблять зберігати секрети інших людей. Це змушує інших довіряти їм свої історії майже миттєво. А все тому, що Скорпіони вважають, що це не їх справа — просторікувати про чужі секрети.

Оскільки вони так цінують своє особисте життя і прекрасно знають, як це, коли на неї нападають, вони не ставляться до інших так само. Коли настане відповідний момент, вони можуть вилити на вас відро помиїв, але їх розсудливість переважує цю можливість. Однак не думайте, що вони відстануть чи забудуть про це, у них дуже хороша пам'ять.

Тому наступного разу, коли ви забажаєте зробити Скорпіону погано, просто пам'ятайте, що ваш секрет зберігається в них, і щоб помститися вам, вони можуть розкрити його.

13. У Скорпіонів є вбудовані детектори брехні

Скорпіони мають неймовірну пам'яттю, а також вродженою здатністю розпізнавати правду у будь-якій ситуації, тому ваш кращий шанс налагодити відносини зі Скорпіоном — навіть не намагатися прикрашати або брехати йому, незважаючи ні на що.

Єдине, що ви зробите, — розсердите їх, а вам не сподобається, коли вони зляться. Їх люта сторона миттєво візьме верх, і вони можуть зробити або сказати щось, про що ви обидва в результаті пошкодуєте, так що краще уникати брехні і зради у випадку зі Скорпіоном.

14. Скорпіони можуть бути дуже хитрими

Вони можуть бути дуже злопамятными, не соромлячись знищити вас, якщо ви вступите з ними погано. Прекрасно володіючи мистецтвом маніпуляції, Скорпіони будуть бити вас по хворому місцю, щоб домогтися свого, помститися вам за те, що ви зробили щось погане, навіть якщо це було в минулому. Вони також довго зберігають образу.

15. Вони знають, як поводитися з людьми так, як потрібно

Не обманюйте Скорпіона, що він буде продовжувати з вами упадати навіть після того, як ви будете нелюб'язні з ним. Не чекайте, що вони легко відпустять вас, якщо ви зміните, солжете, утаите щось важливе для них або неправильно оцініть їх. Оскільки Скорпіони — глибокі мислителі з вражаючими здібностями до спостереження, вони мають кристально чітке уявлення про те, чого ви заслуговуєте, яке відношення вони мають до вас чинити, незалежно від ваших очевидних претензій.

Вони відносяться до всіх навколо так, як повинні ставитися до них. Це робить їх одними з найбільш оригінальних людей, з якими ви коли-небудь стикалися. Однак це не означає, що вони будуть користуватися своєю здатністю знати, хто чого заслуговує. Скоріше, вони змусять вас побачити, наскільки ви гідні або не дуже гідні, якщо на те пішло, і дадуть зрозуміти, чого саме ви заслуговуєте.

Поговори зі мною

А ви знаєте Скорпіонів або самі є таким? Знаходить ця стаття відгук у вас? Повідомте мене про свої думки в коментарях нижче!

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст