Езотерика

Ось чому споріднена душа – це насправді дзеркало вашої душі

Це не той чоловік, який принесе вам мир, пожертвувавши своїм власним світлом. Але він допоможе вам знайти світло всередині себе, навіть якщо це виявиться болючим уроком...
7к.

Чому ваша родинна душа насправді є відображенням вашої власної душі?

Хто цей чоловік, який має спорідненої вам душею? Він може бути вашим другом, членом сім'ї або партнером. І його головна роль у вашому житті полягає в тому, щоб бути дзеркалом, а не клеєм.

Пам'ятаю, що в юності володіла вельми помилковими романтичними уявленнями про те, що таке «споріднена душа».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Прийнято вважати, що споріднена душа – це щось на зразок ідеального партнера у стосунках, зустріти якого мріють усі. Але справжня родинна душа є дзеркалом душі. Людиною, який показує вам все, що стримує вас. Людиною, який акцентує увагу на тих речах, які вам варто поміняти, щоб ви могли змінити своє життя»,
Елізабет Гілберт.

Вам здається, що одного разу ви зустрінете чоловіка або жінку своєї мрії, які исцелят всі ваші покалічені частини, тим самим знову дозволивши вам стати самим собою. Це абсолютно неправильне розуміння спорідненої душі.

Якщо ви вірите в те, що десь ходить якийсь особливий людина, яка своєю появою поверне вас самих себе, то, значить, ви ставитеся до себе як до неповноцінної особистості, для якої почуття повноти потрібен хтось ще.

Якщо ми вважаємо себе лише половинками, яким ще тільки належить стати цілими, ми будемо шукати людину, також вважає себе неповноцінною половинкою. Але навіщо вам це потрібно?

Ви бачите світло не чужого життя, а своєї власної. Таким способом ваше вище «я» привертає вашу увагу.

«Зараз так темно, що ти навіть не бачиш проблиску світла. Це тому, що світло виходить від тебе. Ти не бачиш його, але зате його можуть бачити всі інші», –
Ланг Лів.

Кожна людина складається із світлих, так і темних сторін, жодна з яких не є домінуючою в ньому повністю. Швидше, людина являє собою комбінацію цих двох начал. З цієї причини нам неминуче доводиться переживати такі моменти, коли наш внутрішній світ виявляється практично повністю поглинутим темрявою.

Споріднена душа – це не той чоловік, який принесе вам мир, пожертвувавши своїм власним світлом. Але він допоможе вам знайти світло всередині себе, навіть якщо це виявиться болючим уроком... і в цьому немає нічого страшного.

В житті ми зустрівши людей, завдяки яким ми почнемо збирати осколки, не боячись порізів. Вони навчать нас приймати і любити себе такими, які ми є.

«Я запитав його: «Яка різниця між любов'ю всього твого життя і твоєю другою половинкою?»
«У першому випадку – це мій вибір, а в другому – ні», –
Таррин Фішер.

Переклад статті — Your Soul Mate Is Actually Your Soul Mirror via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст