Езотерика

Як Закохати в Себе Чоловіка Стрільця

Часто Стрілець вдає з себе вишуканого гурмана, а в підсумку клює на простушку, яка йому посміхнулася.
3.4к.

Характеристика чоловіка Стрільця

Під знаком Стрільця на світ з'являються одухотворені чоловіки, пристрасні особистості, які перебувають у постійному пошуку свого ідеалу. Їх відрізняє відкритість, життєлюбність і самопожертву. Дійсно, Стрілець готовий прийти на допомогу і віддати останнє людині, яка потребує допомоги.

До речі, такий чоловік здатний прожити життя з жінкою, яку не любить, але ніколи не зізнається їй у цьому, боячись образити. Правда, в цьому випадку будуть помітні душевні терзання такого чоловіка.

Він надійний друг і приємний співрозмовник, вміє слухати і давати поради. Напевно, тому у Стрільця сотні друзів, які в будь-яку хвилину готові прийти йому на допомогу. До речі, друзі цінують цього чоловіка не тільки за вірність і надійність, а також за готовність брати ініціативу, ставати лідером і приймати відповідальні рішення. З ним комфортно всім без винятку.

Яка жінка сподобається Стрільцеві

Цей представник сильної статі женеться за ідеалом, а тому за свою бурхливу молодість зустрічається з десятками дівчат, у кожній намагаючись відшукати родзинку, яка його залучає.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Йому підійде енергійна дівчина з активною позицією, з такою ж пристрасною, романтичною і ранимою душею. Вона повинна цінувати почуття і ставлення до себе, не бути меркантильної і жити серцем. З такою жінкою Стрілець вибудує міцну сім'ю.

А ще цьому чоловікові важлива підтримка коханої. Потрібен не просто надійний тил і теплий вогнище, але і локомотив, що підштовхує і направляючий його енергію в правильне русло. Він і сам тягнеться до жінок з сильною волею.

При цьому Стрільця не можна затискати в лещатах. У неволі він просто зачахне або втече. З його інтрижками на стороні доведеться змиритися і дивитися на них крізь пальці. Він і не буде приховувати таких спроб, адже не вміє брехати.

Як закохати Стрільця

Закохати в себе такого чоловіка просто. Він прагне поринути у вир кохання, досить поманити його. До речі, часто Стрілець вдає з себе вишуканого гурмана, а в підсумку клює на простушку, яка йому посміхнулася.

А ось утримати такого чоловіка набагато складніше. Для цього потрібно бути розкутою в ліжку, пропонуючи Стрільцеві інтимні експерименти. Необхідно більше часу проводити разом і не сидіти вдома, а подорожувати зі своїм чоловіком, відкривати з ним нові країни, і пізнавати нові речі.

Як було сказано вище, марно припиняти любовні романи цього чоловіка. Краще бути яскравою, сексуально привабливою, цікавою і інтригуючою. Якщо Стрілець буде відчувати, що у вас ще залишилися нерозгадані загадки, він не відійде від вас ні на крок.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст