Езотерика

Як закохати в себе чоловіка за знаком Зодіаку

Мабуть, це найбільш повна інструкція по завоювання сердець чоловіків різних знаків Зодіаку!
9.8к.

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Овна

Чоловікам цього знака Зодіаку подобається увагу до своєї персони, а тому вони зацікавляться жінкою, якій самі будуть цікаві як особистості, якій цікаві їхні захоплення, думки, робота. Чоловік все побачить по очах. Жестам і погляду він довіряє більше ніж словами.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Тільця

Щоб закохати чоловіка своєї мрії, потрібно бути яскравою особистістю, передусім яскравою зовні. Будь у панянки хоч три вищих освіти, якщо вона прийде на побачення в м'ятих джинсах або з облезлым манікюром, Телець втече від неї, не чекаючи кінця побачення.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Тельця

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Близнюки

Представник цього знака Зодіаку цінує дружбу, а тому, щоб завоювати його серце, вам потрібно міцно здружитися. Повинно бути чимало тем для розмов, щоб він виділив вас серед численних друзів. Загалом, потрібно бути з таким чоловіком «на одній хвилі».

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Близнюка

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Раку

Як не крути, а цей чоловік являє водну стихію, а тому за своєю природою естет, який зустрічає по одягу. Його здатна підкорити яскрава і доглянута дівчина, з приємними манерами, не вульгарна і не вульгарна.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Раку

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Лева

Для цього потрібно володіти одними моральними цінностями з Левом. Чоловік повинен розуміти, що знаходиться поруч жінка не обдурить, не зрадить, стане підтримкою і надійним тилом.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Лева

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Діву

Щоб закохати в себе представника знака Діва, перш за все, не потрібно показувати свій інтерес. Чоловік сам повинен зацікавитися і проявити свою симпатію. Це обов'язково правило, без якого відносини просто не зав'яжуться.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Діву

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Ваги

Закохати в себе представника цього знака нескладно, але для цього потрібно мати з ним багато спільного. Якщо відчуваєте, що перебуваєте «на одній хвилі», якщо відчуваєте гармонію, значить, у вас є всі шанси на спільне життя. В іншому разі цей чоловік відправиться на пошуки ідеалу.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Ваги

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Скорпіона

Чоловік цього знака Зодіаку постійно змагається, навіть зі своєю коханою. Він бажає перевершувати партнерку, а значить, якщо дама бажає утримати такого чоловіка, їй потрібно хитрувати, даруючи йому почуття переваги буквально у всьому.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Скорпіона

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Стрільця

Закохати в себе такого чоловіка просто. Він прагне поринути у вир кохання, досить поманити його. До речі, часто Стрілець вдає з себе вишуканого гурмана, а в підсумку клює на простушку, яка йому посміхнулася.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Стрільця

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Козерога

На відміну від інших чоловіків, Козерога не можна підкорити зовнішньою красою і вишуканими вбраннями. Його приваблює скромність, вишуканість, інтелект і знання в різних областях. Він просто повинен побачити в жінці себе, і на цьому пошук судженої буде закінчений.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Козерога

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Водолія

Домогтися цього непросто, адже навіть зав'язавши відносини, що цей чоловік ще довго не зізнається собі у тому, що справді закоханий. Йому потрібно ужитися, змиритися з цією думкою.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Водолія

Як закохати в себе чоловіка Овна

Як закохати Рибу

Завоювати серце розглянутого хлопця нескладно. Треба бути відвертою, щирою, живий і неймовірно чуттєвої. Ці чоловіки обожнюють філософські бесіди, їм необхідний опонент, з яким можна вести довгі дискусії, сперечатися і знаходити істину.

Читайте повну інструкцію до статті — Як закохати в себе чоловіка Риби

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст