Езотерика

Молодий місяць у близнюках 13 червня 2018! Що потрібно робити в цей день, щоб всі ваші мрії збулися

Молодий місяць у Близнюках – дивовижний час, в якому поєднуються такі прояви буденного життя, як непомірна радість, позитивний настрій, сплески емоцій і короткочасні періоди нудьги, коли здається, що весь світ навколо жахливий.
2.5к.

Близнюкам властиво слідувати миттєвим поривам, хапатися за кілька справ одночасно і жодне з них не доводити до фіналу, навчатися новому, планувати і не завершувати. Для того щоб цей бурхливий період сплесків надмірної активності і всепоглинаючої пасивності приніс лише позитивні результати, необхідно скласти чіткий план і невідкладної слідувати кожному продуманим заздалегідь кроці.

КРОК ПЕРШИЙ

Близнюки – наївні мрійники, які планують тисячі місій, але жодну з них не виконують. Така природа цих ефемерних створінь, без порожніх мрій порожня і їх життя. Однак незавершеність дій залишається безкарною тільки для Близнюків. Людям, які не належать до цього знаку зодіаку, необхідно приділяти увагу не тільки планам, але також результатами.

В першу чергу необхідно скласти чіткий план дій, в якому кожен етап буквально розкладений по поличках. Якщо безпосередньо для Близнюків є важливим б'є через край енергія, дія, то для представників інших знаків необхідно виставити в якості пріоритету саме кінцевий результат активності. Якщо всі зусилля, спрямовані на досягнення певної мети, залишаться порожніми, кармічне покарання не змусить себе довго чекати.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

КРОК ДРУГИЙ

Одна з головних позитивних сторін Близнюків – вміння виловлювати інформацію з Космосу, тобто, буквально нутром відчувати підказки, які дає Всесвіт для здійснення задуманих цілей. В цей молодик загостриться інтуїція і у інших знаків, важливо лише зловити хвилю і не пропустити цінну інформацію.

КРОК ТРЕТІЙ

У цей період можливе здійснення навіть найдивовижніших і, здавалося б, нездійсненних бажань. Важливо лише вміти попросити Всесвіт виконати мрію. Для досягнення мети необхідно візуалізувати, представляти в думках володіння бажаною річчю, наприклад, гаманцем, туго набитим грошима або новим авто. Потрібно буквально відчути, відчути ті емоції, які охопили б вас, наприклад, при перебуванні за кермом. Вміле дію правильно продуманої думки неминуче тягне за собою матеріальний успіх. Але не варто надмірно покладатися на милість Всесвіту – без наполегливості і бажання що-небудь зробити для досягнення мети, мрія не здійсниться. Іншими словами, важливо створити навіть саму недосяжну мету і робити все для здійснення навіть самої божевільної мрії. Успіх не змусить себе чекати довго.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ

І, нарешті, молодий Місяць у Близнюках – один з найбільш сприятливих періодів для здійснення того подорожі, про який ви довго і марно мріяли, а також придбання самих неймовірних, але дуже потрібних речей, для яких весь час не вистачало коштів і необхідної потреби. Для того щоб довгоочікувана поїздка принесла тільки позитивні враження, слід залишити вантаж турбот і побутових негараздів будинку, і взяти з собою легкий багаж з радості, легковажності і передчуття радості.

Але слід повторитися ще раз – для прихильності нічного світила необхідно дотримати дві умови – планування важливих справ і досягнення, нехай тривалий і довгий, обраної мети. Важливо пам'ятати, що карма за незакінчені справи буде ще довго отруювати життя. Словом, цей період сприятливий для будь-яких починань, важливо лише щоб шлях до успіху супроводжувався зусиллями і був доведений до логічного фіналу.

За матеріалами – taynimiroz.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст