Езотерика

12 ознак того, що ви прокляті

Прокляття — одна з найпопулярніших практик з самого початку часів. На жаль, ця чарівне заняття досі є надзвичайно популярним ритуалом. Стаття призначена для тих, кому цікава тема езотерики і магії.
9к.

Що таке прокляття?

Щоб захистити себе, ми повинні спочатку знати, з чим маємо справу.

Прокляття може бути націлене на людину, місце або навіть об'єкт. Буде прокляття успішним, залежить від того, наскільки захищена мета в даний час.

Прокляття може тривати роками і, навіть, після смерті, переслідуючи мету його наступних втіленнях.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Прокляття — це активна спроба «зламати» чужу вільну волю. Це порушення вищої духовної Закону миттєво знижує наші духовні вібрації.

Ознаки, які можуть означати, що ви прокляті:

1. Ви знайшли страшний/дивний матеріал у своєму будинку

Відьми, які націлені на жертву, повинні встановити контакт, щоб ефективно проклинати вас. Для цього їм необхідно використовувати кілька способів. Самий звичайний інструмент Темних Відьом — Страх. Страх зв'язує людей. Якщо ви будете прокляті, то це, швидше за все, відбудеться як самоисполняющееся пророцтво. Психологічно кажучи, ми будемо переконані, що діємо як прокляті люди, втрачаючи свій розум і підкоряючись чужій волі...

2. Дивні символи у вашому будинку

Подібним же чином відьмам може знадобитися «відзначити» вашу територію знаком або демонічним талісманом. Знаходження «магічних» талісманів або символ невідомого походження на вашій території означає, що відьма або хтось, хто уособлює «відьму», був там. Цей символ, можливо, вписаний ножем (ритуальним кинджалом) або фарбою з магічними чорнилом.

Насправді це може бути вандалізм. Зателефонуйте в поліцію, якщо ви відчуваєте, що вам слід повідомити про вандалізм на вашій території, оскільки це може означати, що хтось може спробувати вас залякати.

3. «Відсутні» фотографії

Вважається, що фотографії (особливо старі або нецифровые) мають частинкою вашої енергії. Вони можуть фактично діяти як посилання на сфотографованої людини або на місце. Вони використовуються як фокус для багатьох ритуалів, як добрих, так і злих. Отже, відсутні фотографії з вашої кімнати або будинку означають, що хтось може вкрасти їх, щоб використовувати їх для темних ритуалів або знову ж таки, намагається вас просто залякати.

4. Відсутність нижньої білизни або ДУЖЕ особистих речей

Нижня білизна або одяг (особливо зношена) мають сильний аурический відбиток, вони просякнуті нею. Те ж саме відноситься до ваших особистих предметів (наприклад, до ваших годинах). Ця потужна енергія може використовуватися в якості посилання в ритуалах як хороших, так і поганих цілей.

5. Непізнані рідини на порозі або в іншому місці на вашій території

Коли відьма могла використовувати зачаровані зілля для того, щоб нанести удар по вам або вашому будинку. Щоб зробити це, рідина повинна бути пролита навколо будинку, всередині нього або на порозі. Знайти такі рідини разом з залізними цвяхами або розкиданими очками може означати, що хтось намагається вас проклинати чи залякати.

Що робити:

Якщо ви не знаєте походження рідини, зателефонуйте професіоналам, які очистять вашу територію від цієї речовини. Полийте Святою водою на місце ПІСЛЯ того, як усе очистять.

6. Випадкова біль

Психічна атака — прокляття взаємодіє з вашої енергетичної матрицею, яку ви, мабуть, відчуваєте як біль. Отже, ця біль насправді є попередженням вашої аури про те, що сталося щось погане. Особливо, якщо ця біль нічим не відрізняється від того, що ви коли-небудь відчували або впливали на частину вашого тіла, яка на 100% здорова.

Що робити:

Зателефонуйте своєму лікарю. Будь-яку скаргу, яка стосується стану здоров'я, повинен перевірити ваш лікуючий лікар, якщо він не зможе поставити діагноз, то варто задуматися про прокляття...

7. Кімнатні рослини «хворіють»

Якщо кімнатні рослини хворіють без усякої причини, спочатку вам потрібно перевірити грунт.
Зазвичай відьми воліють ховати зачаровані предмети в кімнатних рослинах.
Кімнатні рослини легко хворіють, тому що у них немає ефективного способу очистити свою ауру. Вони першими постраждають.

Що робити:

Вивчіть грунт і горщик. Якщо виявлено містичний або непізнаний предмет або рідина, приготуйтеся до очищення. Позбавтеся від предмета.

Підіть до церкви, помоліться, поставте свічку за своє здоров'я.

8. Домашні тварини або місцеві тварини ведуть себе дивно

Зазвичай прокляття приваблює суб'єкти з низькою вібрацією, які ховаються навколо проклятої мети. Отже, тварини, які більш чутливі до отруєння духів і / або енергій, ведуть себе дивно. Візьміть до уваги наступні приклади:

  • Птахи — зазвичай ворони — літають навколо вашого будинку або території.
  • Собаки лаят без причини. Принаймні, так ви думаєте ...
  • Кішки дивляться в нікуди. Принаймні, так ви думаєте ...
  • Кішки приймають оборонну позу.
  • Мурахи (особливо червоні) мігрують на нове місце.

Що робити:

Слідкуйте уважно за поведінкою тварин. Спробуйте використовувати молитви для чищення або промийте свій будинок Святою водою. Тепер тварини ведуть себе по-іншому?

9. Бачите сни, як хтось проклинає вас

Зазвичай відьми, які проклинають людей, схильні робити помилки. Тому вони погано приховують свої «психічні сліди». Отже, інтуїція може підказати людині про поганих речах, наприклад, людина може бачити прокляття в своїх снах. Це може бути попереджувальний сигнал.

Що робити:

Запитайте себе: чи є причина, по якій ця людина проклинає мене? Якщо ви думаєте, що могли зробити щось погане для цієї людини, постарайтеся все виправити.

10. Темні прикмети

Поява синього метелика — це ознака, що Магія тут присутній. 
Ворони і сови також залучають магію, як добру, так і злу. Якщо сова гуде до світанку або ворон випадково перетинає ваш шлях, спробуйте подивитися, що відбувається.

Що робити:

Спостерігайте за прикметами терпляче. Запиши їх. Проконсультуйтеся у знахарів, сходіть у церкву.

11. Ви бачите блукаючі вогники

Блукаючі вогники є поганими ознаками Темної Магії або навіть Смерті. Вони також відомі як «трупні свічки». Це атмосферний примарно-жовтий, зеленуватий або блідо-білий шар, який, здається, слід за ким-то.

Що робити:

Не слідуйте за ними, перехрестіться і йдіть іншою дорогою.

12. Захисні амулети не працюють або зникають

Амулети носять для того, щоб вони забирали на себе всі пошкодження замість того, щоб захищати людину або будинок. Отже, коли амулет зруйнований або зник, це означає, що його енергія була поглинена.

Що робити:

Замініть Амулет новим! Не використовуйте зламаний.

Автор — The Alchemist
Переклад статті — 12 Signs that You are Cursed via Клубер

Фото — static1.squarespace.com

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст