Езотерика

Вчені з'ясували, що енергія і реальність — не те, що ми думаємо

А що ти знаєш про нашу реальність?
3.3к.

Дивно, але квантова фізика розкриває відповіді, які служать підтвердженням давніх знань про шаманів і йогів. Це доводить, що злиття науки і метафізики дуже впливає на нас. Ми зроблені з атомів, як і навколишнє середовище. І відповідно М-теорії — в самому ядрі атомів існують «струни», які є вібруючими струнами за допомогою чистої енергії. Тому — це енергетичний світ, існуючий в ефірі / космосі. Історія Адама і Єви — це історія матерії і простору, Атом і Ефір.

З появою прискорювачів частинок, експерименти почали проходити ще в далекому 1930 році. Експерименти складаються з розриву фотонів, електронів і таких частинок разом. Ці зіткнення частинок довели, з чого складається їх склад, що є енергією. Результати доводять, що ми живемо в енергійному світі.

Експеримент з подвійною щілиною показав, що свідомість впливає на результат експерименту, вона також вчить нас тому, що електрони і фотони ведуть себе як хвилі і частинки.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Квантова заплутаність — теорія, яка стверджує, що все у всесвіті пов'язано. Це те, що Ейнштейн назвав «дію на відстані», коли дві частинки взаємодіяли, вони миттєво не впливають один на одного, незалежно від відстані.

Приймаючи в увагу теорію Великого Вибуху, ми все відбулося від одного і теж. У масі, що становить всю матерію, міститься інформація, яка становить нашу свідомість. Це єдине походження може бути сполучною ланкою з нашим спільним свідомістю, яке створює нашу реальність.

 Переклад статті — Scientist Find That Everything Is Energy And Reality isn't What We Think It Is via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст