Езотерика

Чому деякі люди чисті, а інші — брудні?

Психолог Лілія Ахремчик про те, чому деякі люди нами інтуїтивно відчуваються як чисті, а інші — як брудні?
5к.

Обговорювали ми якось з музикантом і письменницею, моєї улюбленої Валерія Фоминова її нову книгу і зачепили таку цікаву тему...

Чому деякі люди нами інтуїтивно відчуваються як чисті, а інші — як брудні?

Тут можна, звичайно, згадати про цінності високого порядку і високі вібрації душі, але ми говорили про інше. Про секс.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Я не один раз чула і читала зручну для чоловіків версію, що секс — це тільки фізіологічний акт, обмін рідинами і не більше того. До речі, цієї ж думки іноді дотримуються і жінки, схильні виправдовувати чоловіка або себе. У кожного є право на своє переконання. Але ось до яких роздумів прийшли ми...

Адже Вам відомо, де зберігається вся інформація про людину? Так, звичайно, в молекулі ДНК. Там міститься і індивідуальний генетичний код і, є версія, туди записується вся прожите життя людини. Тому вважається, що у зрілих батьків діти виходять більш розумними і розвиненими. Крім того, тільки уявіть, що в цій молекулі живе весь ваш рід, пам'ять всіх ваших предків. У кожній клітинці вашого організму — потужна інформаційна структура, яка визначає вашу унікальність.

І ось зустрічаються чоловік і жінка, між ними спалахує пристрасть. Не дуже розібравшись, що за людина раптово опинився поруч, який рід за ним стоїть, якими переконаннями живе і чого досяг, чоловік і жінка вступають у сексуальний зв'язок. Адже це ж тільки хімія, обмін рідинами?

Дійсно, обмін рідинами: чоловік дарує жінці свою сперму, жінка — свої інтимні рідини. Навіть якщо захищений секс, змішання рідин неминуче: піт, мастила та ін Якщо ж незахищений секс, то все ще цікавіше.

Сперма — безцінний генетичний код чоловіка. Потрапляючи в порожнину матки, він всмоктується її стінками, і навіть якщо не відбулося запліднення, інформація про чоловіка все одно прописалася в тілі жінки. Або, наприклад, жінка робить чоловікові мінет... Якщо ковтає сперму, то для її інформаційного поля це взагалі бомба. Якщо і не ковтає, тим не менш виділяються рідини раніше потрапляють у шлунок і вже через стінки шлунка починають всмоктуватися в кров. Кров розносить чужий генетичний матеріал по всьому організму, до кожної клітинки жіночого тіла.

Розумієте, це зовсім не так нешкідливо для людини, як здається? В даному випадку в інформаційному полі жінки цей чоловік залишився назавжди. Кожна клітина її тіла буде про нього пам'ятати. Якийсь лівий, проходить чоловік назавжди залишив в її тілі свій слід. Те ж саме відбувається і з чоловіками, Смак жінки — це пам'ять про неї в чоловічому тілі до кінця його днів.

Буває, зустрічаєш людину і відчуваєш: «Гулена». Ще нічого про нього не знаєш, але інтуїтивно вже считываешь незліченні, не дуже розбірливі зв'язку. Тепер ви розумієте, чому це відбувається?

У кого-то власний код мінімально засмічений іншими людьми, у когось- дуже сильно. Тому на рівні відчуттів ми когось сприймаємо чистим, а когось- брудним.

Це страшно, насправді, — людина втрачає свою сутність, свою унікальність на рівні ДНК. Зрозуміти в такому стані, хто ти, що ти і для чого ти, практично неможливо. Множинні чужі голоси в твоїй крові не дадуть цього зробити.

Займайтеся сексом з тими, кого хочете залишити з собою назавжди. І це навіть не до кінця життя, це набагато довше...

Автор — Лілія Ахремчик
Фото — Катя Сєдих

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст