Тести

[тест] Знаменитый психологический тест: Узнайте, какой ваш самый большой страх

«В кожній печері, в яку ви боїтеся увійти, приховано те, що ви шукаєте», – Джозеф Кемпбелл.
26.2к.

Наші страхи часто створюють перешкоди, які не дають рухатися вперед, відчувати себе самодостатніми і щасливими.

Дослідник і письменник Джозеф Кемпбелл вважав, що для перемоги над своїми страхами людина повинна слідувати за своїм серцем і знайти свій скарб.

Погляньте своїм страхам в очі і відкрийте двері в незвідане! Якщо вам цікаво дізнатися про себе більше, то цей тест – те, що потрібно. Його суть проста – потрібно лише вибрати вхід, який лякає вас більше всього...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

[тест] Знаменитый психологический тест: Узнайте, какой ваш самый большой страх

1. Покинутий будинок

Якщо ви вибрали цю двері, значить, ви досить приземлений людина. Ви бачите світ таким, яким він є, не приймаєте рішень спонтанно і все аналізуєте.

Ваші цінності і моральні принципи для вас дуже важливі, і ви очікуєте, що оточуючі так само будуть ставитися до них з повагою.

Емоційно ви досить закрита людина і впускаєте у свій внутрішній світ тільки перевірених часом людей. Ваш скарб – це емоційне задоволення. Вам важливий контакт не лише на емоційному, а й на інтелектуальному рівні.

2. Сходи вниз

Якщо ви вибрали цю картинку, значить, дуже любіть життя, любіть себе, любіть жити. При цьому ви схильні до надмірних роздумів, а найбільший страх – бути похованим, адже незвідане і смерть вас лякають.

Одне з ваших найбільших скарбів – це гарне здоров'я. Не забувайте правильно харчуватися і займатися спортом.

3. Крижана печера

Крижана печера – символ того, що ви відчайдушно маєте потребу в емоційному теплі. Ви боїтеся болю і розчарування в близьких людях. Цей страх штовхає вас робити вибір на користь самотності.

Глибоко в душі ви знаєте, що приносить вам справжнє щастя. Ваш скарб – це любов, причому у всіх її проявах.

Читайте також: Те, що побачите першим на цих малюнках, розповість всю правду про вас

4. Старий будиночок

Якщо подібна будова є для вас справжнім кошмаром, це говорить про те, що ви боїтеся бідності, бійтеся втратити своє фінансове благополуччя. Ваш скарб – це матеріальні цінності.

Ви надзвичайно вірна і чесна людина, реалістично оцінюєте те, що відбувається навколо. Так, ви жадаєте фінансового благополуччя, але ви забуваєте, що любов і щастя не можна купити за гроші. Вас люблять і будуть любити за те, якою ви людина, а не за те, скільки у вас грошей.

5. Тунель

Якщо вас лякає тунель, це говорить про те, що вам складно впоратися зі своїми емоціями. Ви розумна людина, але вами часто керують емоції. І це вас дуже лякає. Щоб позбутися цього страху, вам потрібно навчитися розуміти те, що ви відчуваєте, і приймати це.

Ви занадто сильно фокусуєтеся виключно на обмірковуванні проблем. Настав час зосередитись на пошуку їх вирішення.

Ваш скарб – впевненість у собі. Не зациклюйтеся на негативі. Пам'ятайте про те, що за темною смугою завжди слід світла.

6. Двері, завешанная ланцюгами

Ви старанно працюєте і намагаєтеся відповідати найвищим стандартам. Ви продуктивний, цілеспрямований і організований людина. Вас лякає одне – відсутність стабільності.

Ви занадто багато працюєте і занадто виснажує себе. Постарайтеся частіше виділяти час на відпочинок. Ваш скарб – спокій.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст