Тести

[тест] Угадайте, кто из представленных компаний не семья и узнаете кое-что новое о своей личности!

Хто з них не сім'я? Ваш відповідь розповість багато про вашої особистості
6.6к.

Результати поділяються на три категорії. Як показано на малюнку, в кожній з них є три сім'ї: мати, батько і дитина.

[тест] Угадайте, кто из представленных компаний не семья и узнаете кое-что новое о своей личности!

Питання в тому, що одна група з трьох не є сім'єю.

Якщо ваша відповідь №1

Ви не самий орієнтований на сім'ю людина, і ви, можливо, виросли без сильного батька. (Як ви помітили, батько виглядає так, ніби йому все одно, і мати утримує його від дитини).

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ви любите допомагати іншим і намагатися внести позитивні зміни у життя інших людей, але ви не зовсім впевнені  що таке справжня сім'я.

Якщо ваша відповідь №2

Вы настоящий семейный человек, осознающий важность этого. Ваша семья всегда — приоритет. (Родители на картинке больше ориентированы на себя, женщина одета в мини-юбку, а отец игнорирует их).

Ви вірите в сильні і стабільні відносини, люблячий шлюб та щасливу середовище для всіх членів сім'ї.

Якщо ваша відповідь №3

Ця картина показує щасливу і люблячу сім'ю, двох батьків, які люблять і піклуються про свою дитину. Якщо ви вважаєте, що ця сім'я є підробкою, у вас може бути травматичну психологічне захворювання в результаті життя в неблагополучній родині.

Якщо один з батьків був алкоголіком, вживав наркотики або страждав психічним захворюванням, ваш розум міг розпізнати такий образ для сім'ї, і саме тому ви вважаєте подібну родину фальшивою.

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст