Історії

Тривога забирає сили завтрашнього дня — повчальна історія

Я цю історію дуже люблю. Вона допомагає тягнути свої валізи...
1.5к.

Тривога про майбутнє може суттєво впливати на наш фізичний і емоційний стан, залишаючи нас втомленими і виснаженими. Коли ми переживаємо тривогу, наш організм виділяє більше стресових гормонів, таких як кортизол, що може призвести до безсоння, втоми, ускладнити нашу здатність зосереджуватися і приймати рішення. Якщо ми не керуємо своєю тривогою, вона керує нами...

Тривога забирає сили завтрашнього дня. І робить вантаж в два рази важче. Це закон. Ось проста історія про це.

Одній жінці треба було полетіти в інше місто по роботі. Перша відрядження. І в тому місті жили родичі, які попросили дещо їм привезти.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Це було в епоху дефіциту, жінка в столиці жила і могла придбати багато корисного і потрібного для рідні. Вона і накупила щедро, гарна і добра була ця молода жінка.

Але на літаку вона раніше не літала. Ось так сталося. А тут — треба в далекий північний місто потрапити, та ще дві валізи з собою тягнути, великих і важких.

Жінка валізи-то зібрала, а потім тільки подумала, як буде нести їх? Як здавати в багаж, а потім отримувати? Як добиратися з аеропорту до міста? Рідня в селищі живе, це потім ще треба їхати. Зустріти вони не зможуть, машини у них немає.

Жодних стільникових телефонів тоді не було. І різних зручних сервісів — теж...

Загалом, довго розповідати всі складнощі, які міркувала жінка. Вона не могла заснути ні на хвилину, все думала і тривожилась. Всякі думки лізли, побоювання...

Злодії, грабіжники, раптом таксі не буде, як тягнути валізи?.. Вона вставала кілька разів і піднімала валізи. А потім вирішила з ними походити по квартирі, зрозуміти, скільки вона може пройти з вагою?

Вона була недовірлива, неспокійна. І до ранку тренувалася з валізами, не зімкнувши очей. А вранці, зовсім виснажена і стомлена, втомлена, відправилася в дорогу.

Все нормально пройшло. Валізи таксист допоміг дотягнути до стійки реєстрації. Потім теж вона впоралася, коли прилетіла. І родичі послали її зустріти свого знайомого на машині.

Але вона втомилася жахливо. Неймовірно втомилася. А чому? Тому що тягар завтрашнього дня початку нести завчасно.

Тягати важкі валізи заздалегідь і придумувати різні перешкоди, багатьох з яких просто не виявилося. Не було. Але і сил не було зовсім.

Це хороший приклад тривоги, коли заздалегідь носиш тяготи і страхи майбутнього, яке ще не настав. Краще приберегти сили. Покластися на волю долі і на милість Творця. Ну, і прийняти ті заходи, які можна вжити.

Зараз багато носять валізи замість того, щоб відпочити і виспатися. Прийде завтра, прийдуть і рішення, допомога та інформація. А поки відпочинемо і зробимо все, що можемо. Це правильна поведінка...

Автор: Кір'янова Анна

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст