Історії

Хлопець бачив уві сні один і той же старий будинок щоночі, тому вирішив відшукати його

Багато вірять, що сни сняться нам не просто так. Особливо якщо вони повторюються з разу в раз. Це наша підсвідомість намагається достукатися до нас і повідомити щось важливе...
10.5к.

Інколи життя підносить дивовижні сюрпризи...

Багато вірять, що сни сняться нам не просто так. Особливо якщо сни повторюються з разу в раз. Це наша підсвідомість намагається достукатися до нас і повідомити щось важливе...

До чого сниться старий будинок

Юрко сидів на гойдалці у дворі. Йому не хотілося йти додому. Він мріяв, як через пару місяців закінчить школу і з'їде з цієї квартири. Зараз Юра жив з мачухою. Після того, як не стало батька, життя в цьому місці стала вже зовсім нестерпною. Мачуха ніколи його не любила, але в присутності батька стримувалася. А от зараз не соромилася в виразах.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Коли Юра був маленький, батько зійшовся з цією жінкою. Хлопець мало що пам'ятав про те часу. Він добре пам'ятав обличчя мами і те, якими теплими були її руки. А ще той день, коли його забрали від мами. Він хотів назад, плакав і просив батька відвезти його до мами. Тоді батько сказав, що мами з нами більше немає, вона на небесах. Маленький хлопчик не міг усвідомити цього. Але незабаром змирився і почав звикати до нового життя.

Але в цьому житті для нього ніби не було місця. Батько багато часу проводив на роботі, а вдома більше приділяв час своєї молодої дружини. Хлопця рано віддали в садок. Адже Поліна (так звали мачуху Юри) не бажала сидіти вдома з дитиною і вважала, що йому буде краще серед однолітків. Коли батька не було вдома, мачуха постійно зривалася на хлопця. Але він швидко зрозумів, що жалітися батькові безглуздо. Він вірить тільки Поліні.

Різкі зміни

Так Юрка виріс відлюдькуватим і замкнутим хлопцем. По більшій мірі був наданий сам собі. Він звик до свого життя і особливо не скаржився. Але все змінилося півроку тому, коли батько потрапив в аварію. Його не стало, а життя Юри перетворилася в кошмар. Мачуха постійно дорікала його і ображала. Вона говорила йому, щоб він чимшвидше забирався з її квартири. Все, що раніше належало батьку, тепер стало її власністю. Та Юркові хотілося швидше забратися з цього будинку.

У нього був план. Він закінчить школу, піде на постійну роботу в автомайстерню, де зараз підробляє, і зніме квартиру. Він відклав трохи грошей, тому це можна буде зробити відразу ж після випускного. Так він і зробив. Коли сказав мачусі, що йде, вона назвала його невдячним і звеліла забиратися. Не забула додати, що з спадщини він нічого не отримає, адже все тепер її. Якщо немає заповіту, то все вона успадковувала.

Юркові було образливо, що йому нічого не дістанеться. Гроші на перший час придалися б, але він нічого не розумів у цих справах. А мачуха швидко встигла оформити: і квартиру, і бізнес батька. Юре залишалося тільки змиритися.

Нав'язливий сон

Коли Юра переїхав в нову квартиру, йому ночами став сниться один і той же сон. Він чув голос батька, який просив вибачення і говорив повернутися додому. Бачив він лише старий будинок на пагорбі. Перший раз він не звернув на це уваги, але сон повторювався знову і знову. Юра став втомленим і злим, думки про цьому будинку займали його голову весь день. Старий будинок здавався йому смутно знайомим, але він не міг зрозуміти звідки.

Він відчував, що йому потрібно розібратися, до чого сниться старий будинок. Він вирішив сходити до мачухи. Коли він прийшов, вона зустріла його з криками і претензіями. Знову кричала про те, що йому не віддасть ні копійки. Але коли він сказав, що йому потрібні лише фотографії батька і його старі папери, вона заспокоїлася. Він забрав скриньку з пожитками батька, які здалися Поліні не дуже цінними.

Юра почав перебирати папери. Він знайшов свої дитячі фотографії. І застиг, коли побачив на цих фотографіях будинок зі свого сну. Значить, це їх старий будинок, в якому вони жили з мамою. Після він знайшов лист в конверті. У ньому батько писав його справжньої матері. У листі він вибачався за те, що кинув її й відвіз дитину. Там було багато про те, як він винен перед нею. Але Юра не розумів, навіщо батько писав цей лист. Адже, судячи по даті, мами вже не було. Більше було схоже на сповідь.

На конверті був адресу. І Юра вирішив з'їздити туди і перевірити, чи адресу того будинку, який йому сниться. Для цього потрібно було їхати в інше місто. Тому Юра дочекався вихідних і відправився туди. За тією адресою він справді відшукав потрібний будинок.

До чого сниться старий будинок

Він був вражений. Однак він відразу почав згадувати, що вони жили в цьому будинку всі разом. Спогади приходили один за іншим. От тільки будинок виглядав не таким занедбаним і застарілим. Хлопець підійшов і постукав у двері. Зсередини долинув жіночий голос: «Заходьте, будь ласка». Він увійшов. Всередині було порожньо. Будинок і всередині виглядав старим і бідним.

Жінка гукнула з кімнати, попросивши зайти: «Вибачте, я прихворіла. Не можу вийти до вас». Він увійшов у спальню і побачив на ліжку ще не стару жінку. Однак було видно, що вона дуже хвора. Він оглянув кімнату швидким поглядом і помітив, що на прікроватной тумбочці стоїть його дитяча фотографія. Він побілів, у нього мало не підкосилися ноги. Хлопець придивився до обличчя жінки і впізнав у ньому свою маму. Він тільки й вимовив: «Мама?»

Лежить жінка підняла на нього очі і запитала: «Юрочка, синку, це ти? Як ти тут? Ти мені снишся, рідна?» Очі жінки наповнилися сльозами. Вона відразу ж втратила свідомість. Юра прийшов в себе, він підійшов до неї, приклав руку до чола і зрозумів, що у неї гарячка. Він викликав швидку. Її забрали в лікарню із запаленням легенів.

Нове життя

Коли матері стало краще, вона розповіла Юре про те, як батько пішов від неї до іншої жінки. На той момент у неї був тільки цей будинок, який залишився їй від батьків. Вона працювала вчителькою, отримувала небагато. Тоді батько Юри вирішив, що дитині буде краще з ним. І просто вкрав дитину з будинку матері. Вона намагалася його знайти, але поліція відмовилася допомагати, а сама вона не знала, як його відшукати.

Втрата дитини сильно по ній вдарила. Вона втратила роботу. Всі ці роки вона жила в злиднях, іноді підробляючи прибиральницею в школі. На більше її не вистачало. Часто хворіла, думала, що цю зиму вже не переживе. Юра плакав, слухаючи її. Всі ці роки у нього була мати, але він про це навіть не здогадувався. А вона так страждала на самоті.

Він вирішив, що повинен переїхати до неї і допомагати їй у всьому. Коли збирав речі, ще раз натрапив на коробку з речами батька. Він злився, але розумів, що батько каявся у скоєному. Про це свідчило його лист. Він вирішив розібрати всі речі батька і зберегти все, що нагадувало про нього. Серед іншого він знайшов ще один конверт. Там було заповіт батька, в якому говорилося, що все майно він заповідає синові, а не Поліні.

Юра вирішив, що він не може віддати все нажите батьком тій жінці, яка зруйнувала їх життя. Довгі судові розгляди увінчалися успіхом. Він отримав все, однак вирішив залишити Поліні квартиру. Йому більше ніколи не хотілося туди повертатися. До того ж йому не хотілося залишати нікого в складній ситуації, як вони це зробили з мамою.

Після цього їх життя налагоджувалося. Юра полагодив хату, став розбиратися в бізнесі батька і через пару років став ним керувати. Сон йому більше ніколи не снився. Він зрозумів, до чого сниться старий будинок. Юра вирішив, що батькові не було спокою, бо він привів його до матері. Тепер же вони знайшли один одного, а батько зміг упокоїтися з миром.

За матеріалами: Так Просто

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст