Історії

4 жінки і 3 пристрасті в житті П'єра Рішара

П'єр Рішар ніколи не приховував своєї любові до жінок. Навіть у 80 з гаком років, коли акторові задавали питання про те, як йому вдається підтримувати себе в прекрасній фізичній формі, він, кокетливо посміхаючись, відповідав про заняття спортом... в ліжку.
4.5к.

Жінки, яких він любив...

П'єр Рішар ніколи не приховував своєї любові до жінок. Навіть у 80 з гаком років, коли акторові задавали питання про те, як йому вдається підтримувати себе в прекрасній фізичній формі, він, кокетливо посміхаючись, відповідав про заняття спортом... в ліжку. Втім, своє особисте життя він ніколи не любив виставляти на загальний огляд, хоча жінки в його житті були присутні завжди. І всі, як одна, були справжніми красунями.

Даніель Миназзоли, витончена, як статуетка, і обжігающе-красива балерина підкорила серце «високого блондина в чорному черевику» ще в далекій юності, заволодівши його серцем на добрих два десятки років. Вона ж стала матір'ю його синів Олів'є та Крістофа, які є головною гордістю П'єра Рішара. Даніель була поруч з ним в ті роки, коли актор починав робити свої перші кроки в мистецтві і навіть не припускав про те, яка слава на нього обрушиться.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.
4 жінки і 3 пристрасті в житті П'єра Рішара
П'єр Рішар і Даніель Миназзоли з сином.

 

Пізніше дружина стане зніматися разом з Рішаром в кіно і навіть після розлучення вони будуть з'являтися в одних і тих же фільмах. Коли ж актору поставлять питання про причини його розлучення з жінкою, яку він, безумовно, любив, Рішар відповість просто: «Так трапляється». І відзначить, що не збирається говорити нічого поганого про матір своїх дітей. Втім, пізніше журналісти проведуть власне розслідування і зроблять висновки про те, що перша дружина талановитого актора не змогла змиритися з однією з пристрастей свого чоловіка.

Другою дружиною П'єра Рішара називають чарівну актрису Мюріель Дюбрюль, але сам актор старанно уникає розмов на цю тему і навіть не згадує її в спогадах про своїх романтичних захопленнях. До речі, він взагалі заперечує наявність у нього інших дружин, крім першої та другої, причому другий він називає ту, що поруч з ним ось уже 25 років, Сейлу Ласерду. Але до неї актор дуже часто з'являвся в світі з марокканської актрисою Айшею.

Здавалося, що після розлучення з Даніель П'єр Рішар ніколи не зупиниться і жінки поруч з ним будуть змінювати одна іншу. Однак знайшлася та, яку він тепер називає своєю дружиною, поряд з нею він став насправді люблячим і турботливим чоловіком. І нехай П'єра Рішара і його бразильську любов поділяє 30-річна різниця у віці, але Сейла Ласерда — саме та жінка, поруч з якою йому більше не хочеться ніяких пригод. Він ласкаво називає Сейлу «своєї бразилійкою» і дивиться на неї закоханими очима і сьогодні.

4 жінки і 3 пристрасті в житті П'єра Рішара
Сейла Ласерда і П'єр Рішар

Три полум'яні пристрасті

Безсумнівно, головною пристрастю великого актора впродовж усього життя залишалися жінки. Він і сьогодні без сорому захоплюється жіночою красою, однак тепер воліє милуватися представницями прекрасної статі на відстані. Але він як і раніше залишається тим самим галантним і неперевершеним актором, який навіть у такому поважному віці здатний підкорити будь-яку жінку. Перш за все, своїм талантом і почуттям гумору.

Світ ніколи б не дізнався про цю людину, якщо б його ще в юності не охопила пристрасть до театральними підмостками, а потім і до кіно. Він відточував свою майстерність старанно і цілеспрямовано, свято вірячи в слова, колись сказані його дідусь по материнській лінії. Він був моряком, і саме за його порадою П'єр Рішар, якого не дуже жалували ровесники, став розважати однокласників сміховинними жартами.

Рішару вдалося не тільки налагодити контакт з однокласниками, але і повірити в чарівну силу мистецтва, здатна згорнути гори. До речі, дід з іншого боку, аристократ і респектабельний буржуа, прагнення онука стати актором не розділяв, а після і зовсім перестав спілкуватися з непокірним спадкоємцем. Можна з упевненістю говорити про те, що кінематограф став найбільшою пристрастю актора. Він знімався в кіно, сам випускав фільми і ставив спектаклі. Рішар навіть відкрив власну компанію, що займалася кіновиробництвом і прокатом. Крім того, «Фіделін фільм» випускав ще і платівки з піснями актора.

У 1988 році актор випустив свою першу книгу Le Kangourou qui і avait pas de poche («Кенгуру, у якого не було кишені»), після були випущені ще два твори, а потім П'єр Рішар всерйоз взявся за власні мемуари. За словами актора, письменницька праця приносить йому не менше задоволення, ніж основна професія і виноробство.

Саме виноробство і називає «високий блондин» своєї третьої пристрастю. Ще у другій половині 1980-х років П'єр Рішар придбав виноградники на півдні Франції. Тепер він незмінно проводить там залишок літа, спостерігаючи за процесом виготовлення вина, яке потім постачається в ресторани Бельгії і Франції. Актор навіть побував в Росії і Україні в 2013 році, щоб розповісти людям з тих країн, де актора дуже люблять, про своє вини. Правда, в минулому році актор передав кермо правління виноробної компанією своєму синові Крістофу. Тепер він очолює Chateau Bel Eveque.

4 жінки і 3 пристрасті в житті П'єра Рішара
П'єр Рішар.

В останні роки П'єр Рішар не з'являється на екранах і не дає інтерв'ю, на превеликий жаль своїх шанувальників. А на своє виправдання актор зізнається: він став надто ледачий для розваг, до яких він зараз відносить і зйомки в кіно.

За матеріалами: Культурологія

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст