Історії

Тамара Гвердцителі: історія про втрачене щастя і людину, заради якого варто жити

Коли-то ворожка, яка жила в старому районі Тбілісі, сказала Тамріко про те, що її чекає дуже велика любов. Вона відразу впізнає чоловіка, призначеного їй. І вона насправді дізналася...
6.4к.

Після трьох шлюбів Тамара Гвердцителі вибрала свободу і незалежність. Але часом все ж не може стримати сліз, адже заради можливості співати їй довелося багатьом пожертвувати. Вона знає, що таке біль і втрати, але знову і знову виходить на сцену...

У Тамари Гвердцителі завжди було безліч шанувальників. Сама вона вперше закохалася в 17 років, коли вже закінчила співати в дитячому ансамблі «Мзіурі», вступила до консерваторії і стала виступати сольно. У складі радянської концертної делегації вона одного разу потрапила в Мадрид, там познайомилася з іспанцем і щиро повірила, що він обіцяв приїхати до неї в СРСР. Але все закінчилося там, у Мадриді. Хоча ще якийсь час приходили пристрасні листи, продовження у цього роману не було.

Зате була інша зустріч з режисером Георгієм Кахабришвили, який і став першим чоловіком співачки. Тамара чесно намагалася бути зразковою дружиною, їй постійно доводилося контролювати свої емоції, щоб не стати ініціатором конфлікту, адже в грузинських сім'ях верховенство чоловіка незаперечно. А от чоловік так і не зміг змиритися з тим, що дружина навіть після народження сина не залишила сцену, почала їздити на гастролі і часто брала з собою маленького Сандро.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Тамара Гвердцителі: історія про втрачене щастя і людину, заради якого варто жити

З часом її сім'я все ж розпалася. Причин тому було безліч, але основна з них очевидна: Тамріко так і не захотіла стати просто дружиною і матір'ю, вона не уявляла собі життя без сцени і не змогла відмовитися від можливості співати. Тамара Гвердцителі перебралася до Москви в 1990-ті, коли в Тбілісі було зовсім небезпечно, а чоловік ясно дав їй зрозуміти, що він не збирається виїжджати з Грузії. До цього вона рік прожила в Парижі і співала в паризькій «Олімпії». Але Георгію Кахабришвили якось і в голову не прийшло пишатися успіхами дружини. Він уявляв собі сімейне життя інакше.

Коли-то ворожка, яка жила в старому районі Тбілісі, сказала Тамріко про те, що її чекає дуже велика любов. Вона відразу впізнає чоловіка, призначеного їй. І вона насправді дізналася, правда, не зазнала удару блискавки і не почула голосу згори, а просто якось занепокоїлася його присутності в загальній компанії друзів в Нью-Йорку.

Дмитро Бреслав народився в Баку, але зробив кар'єру адвоката в Бостоні. На першому побаченні їх обох не покидало відчуття зустрічі з давно і добре знайомим чоловіком. І абсолютно дивним було для Тамари Гвердцителі щирий інтерес цього чоловіка до її справи. Він їй пишався успіхами, абсолютно не заздрив популярності і робив якісь неймовірні сюрпризи.

Коли він зробив співачці пропозицію, вона відразу відповіла згодою, але чесно розповіла про своє небажання відмовлятися від кар'єри і про те, що її син Сандро буде єдиним її дитиною. Дмитро з розумінням поставився і до цього. Ніщо не могло йому перешкодити назвати Тамару своєю дружиною. Він був готовий навіть на переїзд в Росію, хоча в Америці у нього був налагоджений бізнес. Правда, виконавиця не прийняла цю жертву і переїхала до чоловіка в Бостон, але протрималася всього п'ять місяців.

Вона знову полетіла в Росію, і знову почалася низка зустрічей і розставань. Вони страждали в розлуці, а одного разу він подзвонив, заспокоїв дружину, у якої починалася депресія від туги по коханій людині, і пообіцяв прилетіти до Росії. Але не встиг. Раптовий серцевий напад забрав його життя. Тамара Гвердцителі знову залишилася одна. Саме Дмитра вона назве головною любов'ю всього свого життя.

Тамара Гвердцителі: історія про втрачене щастя і людину, заради якого варто жити

Невдала спроба знайти любов

Вона все ще сподівалася стати щасливою, виходила на сцену і співала, мріючи роботою заглушити свою вічну тугу. Але вперше в житті робота не приносила їй ніякого полегшення. Дмитро снився їй ночами, а вона прокидалася в сльозах і розуміла, що такої людини більше в її житті ніколи не буде. Він був єдиним.

І все ж вона спробувала влаштувати своє особисте життя і вийшла заміж за кардіохірурга Сергія Амбатьело. Цей шлюб тривав три роки, а після розлучення Тамара Гвердцителі відмовлялася навіть згадувати ім'я цієї людини. Говорили, ніби їх шлюб розпався через ревнощі третього чоловіка, однак співачка називає більш глибокі мотиви. Вона вважає, що просто не мала впускати у своє життя цієї людини, так як він не міг та й не хотів розуміти ні її саму, ні її переживання.

Тамара Михайлівна дуже жалкує про те, що у своєму прагненні втекти від самотності і порожнечі, що оселилися в її серце після смерті коханої людини, вона поспішила і вийшла заміж, навіть не дізнавшись того, кому відповіла згодою на пропозицію руки і серця. Після гучного розлучення вона, здається, зовсім розчарувалася у відносинах з чоловіками.

Тамара Гвердцителі: історія про втрачене щастя і людину, заради якого варто жити

Тамара Гвердцителі вважає, що їй є заради кого жити. І єдиний чоловік, заради якого співачка живе — це її син Сандро. Він живе у Великобританії, займається історією, спеціалізується на XX столітті і пише дисертацію в Лондонському університеті. Тамара Михайлівна нічого не розуміє в його роботі, але пишається успіхами свого єдиного сина.

Вона давно не мріє про любов, зате намагається зробити щасливими найдорожчих людей, своїх рідних. І своїх глядачів, заради яких вона знову і знову виходить на сцену і співає. Про щастя, про любов, про життя...

За матеріалами: Культурологія

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст