Історії

Через 13 років шлюбу Меттью Макконахі все ще пише своїй дружині любовні записки

Коли американський актор Меттью Макконахі робив пропозицію Камілі Алвес, то сказав: «Я не хочу, щоб шлюб був для нас пунктом призначення; найцікавіше – це наші пригоди в дорозі».
9.4к.

Це можна називати як завгодно. Наприклад, хімічними процесами в мозку. Чи неймовірним тяжінням. Але одного разу ви зустрічаєте людину, до якого вас тягне, як магнітом. Він здається таким особливим, таким неповторним, що не поступитися урагану почуттів і захоплення – неможливо.

Відомий американський актор Меттью Макконахі також не встояв – він закохався у свою майбутню дружину Камілу Алвес як хлопчисько. Минуло 13 років, але його почуття залишилися колишніми. Зірка кіно досі обожнює свою дружину і вважає, що зустріч з нею – саме дивне подія в його житті. «Нічого не змінилося. Я її просто обожнюю!» – говорить він журналістам.

«Я завжди був і залишаюся дуже відданим своїй дружині. Вона для мене – все! Мені подобається бути зачарованим, не хочу руйнувати цю магію», – сказав він виданню Playboy.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

І це чарівництво продовжується вже який рік – з того моменту, як Меттью Макконахі вперше зустрів свою Камілу, фотомодель з Бразилії. До того, як сам зізнається, були «нічим не примітні роки самотності, які пролетіли, не залишивши сліду».

З Камілою актор познайомився в барі в 2006 році. «Я вперше зустрів жінку, яка стала моєю долею, коли ми з друзями сиділи в клубі і потягували коктейлі під приємну бесіду. Коли вона пройшла повз мене в бірюзовій сукні, я запитав: «Вау, що це?» Саме так, а не «Хто це?» Грація, індивідуальність, фігура, краса – звідки це? Що це? Як тільки ми зустрілися очима, в голові ніби хтось прошепотів: «Це не та жінка, яку можна ось так запросто покликати через всю кімнату. Підніми свою дупу зі стільця і біжи за нею».

Через 13 років шлюбу Меттью Макконахі все ще пише своїй дружині любовні записки

До речі, побігати за Камілою все ж таки довелося: вона погодилася піти з Макконахі на побачення далеко не з першої спроби.

Далі пара чудово ладнала, вони були щасливі, але сама ідея про весілля якось не обговорювалася. «Я думаю, це те, до чого треба прийти через якийсь час, – розповіла Каміла в одному з інтерв'ю. – Я ніколи не була одержима заміжжям. Тому попередила батьків, щоб вони не чекали, що я раз-два – і вискочу заміж. Для мене головне – знати, що вдома панують гармонія та мир, що всі здорові, що ростуть діти і радують. Я не знала і не розуміла, наскільки важливо офіційно оформити шлюб до того моменту, поки сама не пройшла через цю церемонію».

Меттью Макконахі також хотів, щоб шлюб не був самоціллю: «Я не хочу, щоб шлюб був для нас пунктом призначення; найцікавіше – це наші пригоди в дорозі».

І в 2012 році вони ступили на цей шлях – пригод. Відомий актор і володар премії «Оскар» і його палка красуня нарешті одружилися. Сьогодні у них ростуть троє діточок, і подружжя надзвичайно щасливі. Нічого не змінилося: сім'я для них дотепер – головний пріоритет.

«В ніч з п'ятниці на суботу для нас – без «комендантської години». Це ніч піци, вечір кіно, ніч, коли діти можуть спати з мамою і татом, а не в своїх кімнатах, – каже Макконахі. – Ми лягаємо спати опівночі, а то й пізніше. Іноді навіть доводиться брехати дітям, що вже опівночі, хоча на годиннику – 22.00. Тому що, якщо їм сказати правду – ми не ляжемо спати до двох ночі».

Через 13 років шлюбу Меттью Макконахі все ще пише своїй дружині любовні записки

Подружжя люблять влаштовувати сюрпризи, щоб побути удвох і насолодитися товариством одне одного. Каміла розповідає, що їм подобається готувати удвох і базікати про все на світі. А іноді навіть вони «тікають» в номер у готелі, який знаходиться в 10 хвилинах ходьби від їх будинку. «Важливий сам факт, що ти прокидаєшся вранці не від криків і шуму дітей, а в тиші. Це настільки важливо для мозку мами – не можу передати».

Меттью і Каміла – весь час разом і весь час поряд. І вони досі намагаються радувати один одного, навіть у дрібницях.

«Це допомагає відчувати себе особливими і підтримувати вогонь любові, – говорить Макконахі. – Не обов'язково купувати щось, щоб порадувати кохану. Адже увага і турбота не вимірюються в грошах. Я, наприклад, досі пишу дружині любовні записки, цитую улюблену поезію про кохання. Вона знає, що це набагато цінніше, ніж будь-яка річ, куплена в магазині».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст