Саморозвиток

8 тривожних сигналів, які посилає вам Всесвіт, коли ваше життя ось-ось зміниться

№6. Те, чого ви боїтеся більше всього — збувається.
12.4к.

Життя не раз вчила мене, що все відбувається не просто так.

Навіть трагедії.

Всесвіт не грає в кості. — Хоча іноді може здатися, що це так.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Говорячи словами Овідія, «Ludit in humanis divina potentia rebus». (В людині грає божественне всемогутність).

У Всесвіті все продумано і добре продумано.

Але іноді від її сигналів у нас волосся стає дибки. І нам здається, що все йде нанівець, коли ми ось-ось отримаємо прекрасні речі.

Ось вісім знаків, щоб при їх появі ви навчилися дивитися на світлу сторону: ваше життя зміниться (і, в більшості випадків, в кращу сторону).

  1. Щасливий випадок. Завдяки щасливому випадку ви отримуєте те, що давно хотіли. Але ви виявляєте, що це не робить вас щасливим. Ви відчуваєте розчарування та апатію, але коли таке трапляється, не потрібно сприймати це як трагедію. Зазвичай це послання від Всесвіту, яка хоче, щоб ви зекономили час і енергію і перестали зациклюватися на цілях, які, як вам здається, вам потрібні, але не зроблять вас щасливим.
  2. Люди забули про вас. Ваші друзі перестають вам дзвонити. Починаються всілякі непорозуміння і невдачі, і ви повільно, але поступово віддаляєтеся від свого оточення. Не сумуйте. Насправді Всесвіт звільняє місце, щоб наповнити ваше життя новими чудовими людьми, які допоможуть вам вийти на новий рівень. Не бійтеся тиші; як сказав Еврипід, » Тиша — це перший крок до мудрості». «
  3. У вас рентгенівське зір. Ви можете бачити наміри, які люди приховують за своїми словами і вчинками. Ця благодать — знак Всесвіту, яка хоче переконати вас у тому, що ви знаходитесь не в тому місці і не з тими людьми.
  4. Метеорит руйнує все. Всесвіт перевертає все ваше життя з ніг на голову. Вона робить це відразу і без пощади, однією подією, яке я називаю «метеоритом»: вас звільняють з роботи, ваш партнер йде від вас до іншого, ви втрачаєте свої заощадження і т. д. Всесвіт спалює ваші мости, і вам доводиться прокидатися. Це болісно, але пам'ятайте, що ніхто не помер від того, що йому довелося починати життя з нуля. І, повірте, з плином часу ви зрозумієте, що метеорит був кращим, що могло трапитися з вами.
  5. Ви відчуваєте себе не в своїй тарілці. Цей знак не дає спокою: нікому не хочеться відчувати себе самотнім і відкинутим. Але іноді розгубленість допомагає знайти себе. Втратити себе — це потужний сигнал. При цьому Всесвіт посилає людей і ситуації, щоб вони шукали вас, знайшли і направили до того життя, яку ви заслуговуєте.
  6. Те, чого ви боїтеся більше всього, збувається. Ви опиняєтеся в самому гіршому з можливих сценаріїв. Спочатку ви сприймаєте це як сезон у пеклі, але це не так. Попадання на саме дно придатне тільки для одного: щоб підштовхнути вас вгору. (Я опустився на саме дно, а на дні був Бог. Я не чекаю, що ви мені повірите, але це дно врятувало мені життя).
  7. Ваше життя стає дуже вируючої. Спочатку це трохи турбує. Це схоже на те, як якщо б ви їхали зі швидкістю 300 км/год на американських гірках, не пристебнувшись ременем безпеки. Але з часом ви розумієте, що не можна досягти незвичайних цілей, живучи життям. Тому годі сподіватися на звичайну життя і прийміть невизначеність такою, яка вона є — це знак Всесвіту, що ви на правильному шляху.
  8. Речі не відбуваються. Ви намагаєтеся і намагаєтеся, але двері, яку ви хочете відкрити, не відкривається. Ви продовжуєте намагатися, а двері зникає. Ви намагаєтеся знайти вікно, через яке можна прослизнути, але не можете його знайти. Ви відчуваєте відчай. І ось одного разу ви здаєтеся і стукайте в інші двері, і вона відкривається з першого разу. Тепер ви розумієте, що двері, якої ви були одержимі, була не ваша. І що вона не мала відкриватися. І ви дякуєте Всесвіт.

Автор — Alberto García

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст