Саморозвиток

Поважай себе і не дозволяй бути третьою зайвою

Поважай себе так сильно, щоб не бути закускою на чужому святі життя. Запам'ятай: «краще свою склянку води, ніж чужий віскарь, налитий брудними руками».
3к.

Поважайте себе...

Поважай себе. Поважай себе настільки, щоб не бути курній гітарою, яку дістають раз у півроку, щоб нудьгу розвіяти. Не дозволяй собі бути «під настрій» і «час від часу». Поважай себе так сильно, щоб не бути закускою на чужому святі життя. Запам'ятай: «краще свою склянку води, ніж чужий віскарь, налитий брудними руками».

Поважай себе і не дозволяй собі бути третьою зайвою. Поважай себе і зітри номери тих, хто не оцінив тебе одного разу, поважай себе і не давай людям такі дорогоцінні шанси, які треба вимолювати на колінах, а не давати на них річний абонемент.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Поважай свої нерви, своє здоров'я і своє життя, інакше її скомкают, як газетний папір, і подотрутся. Йшли до біса всіх, хто примушує тебе посунутися в твоєму самоповагу і в твоїх принципах.

Поважай себе і не змінюй свої дорогоцінні роки у відповідь на липкий поцілунок і холодну постіль.

Знай, що краще чистий порожнеча, ніж натовп, якій плювати.

Люби цей день ... він неповторний.

Ельчін Сафарли

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст