Саморозвиток

Як покращити настрій всього за 5 хвилин

Цей метод підніме не тільки ваш настрій, але і самооцінку. Отже, чого ж ви чекаєте?
2.1к.

Чи замислювалися ви коли-небудь, працюючи над серйозним проектом або сидячи на нараді у Zoom який годину поспіль, що ще не виходили на вулицю в той день? У нас купа справ і турбот, купа проблем, які потребують негайного вирішення, а значить — не до прогулянок на свіжому повітрі. Багато хто не виходять на вулицю днями.

Як жартують мої знайомі: «якби не закінчився тижневий запас продуктів, я б так і не дізнався, що настало літо». Насправді це зовсім не смішно. Ніхто з нас не замислювався офісним планктоном, тому постійне перебування у приміщенні дуже погано впливає на емоційний і фізичний стан.

Зрозумійте наступне: відірватися від комп'ютера і вийти на вулицю — це лише кілька хвилин, а здатне творити дива. Вам гарантовано прекрасний настрій, підвищена працездатність, бадьорість і прилив сил. Проблема полягає в тому, щоб зробити зусилля і відірватися від стільця!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Всього за 5 хвилин ви зможете підняти настрій і підвищити самооцінку.

Все, що потрібно для того, щоб відчути себе краще, це кілька хвилин на свіжому повітрі. Дослідники з Університету Ессекса виявили, що учасники експерименту, які гуляють на вулиці або займалися фізичною працею на свіжому повітрі, вже через 5 хвилин відчували радість і впевненість у собі.

Таким чарівним ефектом володіє проста дія — вихід на вулицю. Це означає, що вам досить швидким кроком пройтися по околицях або пограти з тваринами на газоні, щоб підвищити настрій на весь день.

А через 10 хвилин ви отримаєте таку необхідну дозу вітаміну D.

Отже, вже через 5 хвилин ви відчуєте себе краще: підвищаться настрій і самооцінка.

Однак не поспішайте радісно повертатися в приміщення: якщо у вас є зайві кілька хвилин, залишіться на свіжому повітрі на 10 хв. Чому? За даними Гарвардської медичної школи, більшість з нас страждає від нестачі вітаміну D, який має вирішальне значення для підтримки діяльності імунної системи та боротьби з сезонною депресією.

Дефіцит цього вітаміну являє собою реальну загрозу для тих з нас, хто працює з дому, враховуючи, що днями не виходимо з квартир, особливо, коли працюємо над складними проектами. Гарна новина полягає в тому, що вам достатньо вийти на вулицю всього на 10 хвилин (у сонячний день, звичайно), щоб підвищити рівень вітаміну D до необхідного рівня.

Отже, чого ж ви чекаєте? Найкращий час для того, щоб пройтися на свіжому повітрі — це зараз. Просто цю ж хвилину!

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст