Саморозвиток

Використовуйте ці дві мантри, щоб 2020 рік став для вас найуспішнішим

Те, як ви дієте перед обличчям неконтрольованих вами подій, визначає, хто ви – герой чи жертва свого власного життя.
3.2к.

Мантра перша: я – герой свого життя

Те, як ви дієте перед обличчям неконтрольованих вами подій, визначає, хто ви – герой чи жертва свого власного життя.

В будь-який з днів може статися безліч речей, який навряд чи можна назвати ідеальними. Невтішні новини, погана погода, негативна зворотній зв'язок, що завгодно. Свідоме чи підсвідоме рішення бути жертвою передбачає скарги, помста, ниття і всі ті речі, які далекі від складання плану з подолання виниклих труднощів.

Проблеми бувають у кожного. У вас вони теж завжди будуть. Не варто мріяти про безхмарне майбутнє. Замість цього прагнете розвиватися, незважаючи ні на що.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Рішення бути героєм власного життя означає задавати правильні питання (наприклад, що я можу зробити з цим зараз?), а не жаліти себе або звинувачувати когось іншого. Ця мантра нагадує мені, що цей вибір залежить тільки від мене, як і щастя або успіх.

Світу немає справи до вашого існування, і це добре. Це означає, що ви можете робити все, що вам захочеться. Ви можете вирішити зайнятися реалізацією своєї мрії, а якщо вона настільки амбітна, що лякає інших людей, то так навіть краще. А все тому, що у вас немає потреби бути прийнятим або понятим ким-небудь іншим, крім свого відображення в дзеркалі.

Вибираючи бути героєм свого власного життя, ви тим самим надихаєте оточуючих бути героями їхніх життів. Як співається у пісні «Відпусти» Джеймса Бея: «Чому б тобі не побути тобою, а я побуду собою?». Нехай усі ваші думки, слова і дії за замовчуванням будуть усвідомленими і відповідають вашої кращої версії себе.

Мантра друга: ми – те, чим ми займаємося постійно

Це ж очевидно, чи не так? Але ми дуже часто втрачаємо цю істину з виду. Думаєте, що можете нічого не робити і як і раніше сподіватися на нові можливості? Не можна бути письменником, якщо нічого не писати, продавцем, якщо нічого не продавати, або танцюристом, який не танцює. Не можна бути чудовим, якщо у всьому, що ви робите, переваги цього немає.

Відмова від репетицій в кінцевому підсумку виллється в провал на виступі, а помилки, допущені під час тренувань, обов'язково проявляться під час змагань. Не можна просто взяти і прикинутися для кого-то, тому що правда все одно вийде назовні. Ми – те, чим ми займаємося постійно.

Постійні запізнення, порушення строків, негативні думки і виконання роботи, яка вам не подобається – все це і визначає ваше існування.

Так, що в школі бувають щасливі винятки, коли діти, які зовсім не намагаються, все одно отримують свої «п'ятірки». Але в реальному світі такого не буває, тому якщо ви не викладаєтеся на повну, але очікуєте при цьому максимальної віддачі, то це все одно, що сподіватися виграти в лотерею, не купуючи при цьому лотерейний квиток. Так не буває.

І навпаки, рішення частіше виходити в світ з високо піднятою головою, бажання вчитися, розвиватися, рости і вдосконалюватися – ось єдиний спосіб домогтися бажаної життя. Поважайте оточуючих. Приходьте вчасно. Вимагайте від себе кращого.

Наполеглива практика призводить до відмінних результатів. Чудова репутація приносить свої плоди. Просування по службі і нові можливості недоступні для звичайних любителів ризикнути.

Кожен ваш контакт, розмова, рішення або думка – це можливість стати людиною, якою ви хочете бути. Щодня подумки повторюйте питання: «Як би це зробив осіб, яким мені хотілося б бути?»

Фраза «Я – героїня свого власного життя» нагадує мені про те, що всі мої дії є питанням вибору, а слова «Ми – те, що ми робимо постійно» не дають мені забути про необхідність завжди приймати хороші рішення і виробляти звички, які призводять до бажаних результатів.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст