Саморозвиток

7 духовних законів успіху Діпака Чопра

Це потужні принципи, що дозволяють з легкістю і радістю виконувати свої найзаповітніші бажання!
5.5к.

Багато хто з нас виросли з переконанням, що досягнення успіху вимагає невпинної наполегливої праці, похмурої рішучості і неймовірних амбіцій.

У підсумку, можливо, що в результаті запеклої боротьби через багато років нам усе-таки вдавалося досягти деяких цілей, але це приносило радості, а тільки почуття виснаженості і втрати рівноваги в житті.

Як зазначає Діпак Чопра у своїй книзі «Сім духовних законів успіху», таке відчайдушне прагнення досягти мети зовсім не обов'язково і навіть не бажано. У світі природи всі процеси відбуваються легко і природно. Насіння не бореться за те, щоб стати деревом – воно просто сходить в благодаті.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Сім духовних законів – це потужні принципи, які ви можете використовувати, щоб з легкістю і радістю виконати свої найзаповітніші бажання. Застосувавши їх на практиці, ви зрозумієте, що маєте здатність досягти всього, про що тільки мрієте.

На щастя, в законах успіху немає нічого складного і загадкового. Вони легкі в розумінні і прості в застосуванні.

Серед безлічі способів застосування цих законів для досягнення життя, якій ви дійсно хочете жити, можна виділити наступні:

1. Закон чистого потенціалу

Знайдіть час, щоб просто побути в тиші і мовчанні. Займайтеся медитацією за 30 хвилин два рази на день. Мовчки спостерігайте розум всередині кожної живої істоти. Практикуйте неосуждение.

Ми володіємо необмеженим чистим потенціалом, що знаходиться навколо нас. І повинні відкрити свій розум, щоб не зациклюватися тільки на одній якійсь речі. Всесвіт дає нам можливість проявляти себе і робити те, що подобається, і нам просто необхідно зрозуміти, як отримати те, що ми хочемо.

Світ складається з необмеженого чистого потенціалу.

2. Закон віддачі та отримання

Подаруйте прямо сьогодні будь-якій людині, з яким вам доведеться близько зіткнутися, комплімент або квітка. Також з вдячністю самі приймайте подарунки інших людей.

Варто зрозуміти, що добробут – це та річ, яка постійно повинна циркулювати, тому вам необхідно навчитися як давати, так і отримувати: турботу, любов, вдячність. Коли людина віддає нам що-то, а ми говоримо «Ні», це створює дисбаланс.

І, звичайно, не забувайте дарувати і давати кожен день іншим людям: подяка, підтримку, любов і час. Все, що ви даєте, ви отримуєте назад, тільки ще більше і краще.

3. Закон карми

Кожна дія породжує енергію певної сили, яка повертається до нас в тому ж вигляді. Щастя і благополуччя, які ви своїми діями принесли іншим людям, через деякий час вам обов'язково повернуться.

Всі ваші вчинки генерує ту енергію, яка буде повернута вам. І ви самі вибираєте, яким буде ваш вчинок. Тому, перш ніж щось зробити, вам необхідно переконатися, що ваші дії принесуть іншим людям лише користь.

А як зрозуміти, що ви точно зробили добрий вчинок? Це не складно, так як після нього ви відчуєте прилив позитивної енергії. Якщо ж ви відчуваєте, що зсередини щось гризе, значить, ви зробили щось не так. Але кожен досконалий вибір – це досвід.

Читайте також: Достаток дається тим, хто їм вже має

4. Закон найменшого опору

Приймайте людей, ситуації та події такими, які вони є. Візьміть на себе відповідальність за те, що відбувається з вами події, в тому числі, за всі проблеми, які маєте.

Ідея того, що заради досягнення мети необхідно витратити багато сил і часу – неправильна. Всесвіт і природа завжди знаходять шлях найменшого опору, що дозволяє витратити мінімальні зусилля.

В першу чергу, ми повинні працювати з розумом і прислухатися до знаків, якими Всесвіт показує нам шлях найменшого опору і який дозволить не загрузнути в навколишньому хаосі.

Просто дайте потоку Всесвіту, і ви досягнете такого відмінного результату, якого навіть могли собі уявити.

5. Закон наміри і бажання

Якщо ви хочете втілити свій намір найвдалішим чином, то вам варто знати, що за кожним наміром стоїть бажання. Тому складіть список своїх бажань. Зрозумійте, що коли все йде не так, як вам хочеться, це відбувається не випадково.

Визначте свої бажання, а потім дозвольте їм збутися.

Вам може здаватися, що ви бажаєте однієї якоїсь певної речі, вважаючи її кращою метою для себе. І ось ви докладаєте зусиль, щоб домогтися її, але у вас нічого не виходить. А це відбувається тому, що ви неправильно визначили своє справжнє бажання.

Звичайно, ви можете змусити себе досягти цієї мети, але вона не принесе справжнього щастя. Постарайтеся зрозуміти свої справжні наміри і бажання, і тоді все піде як по маслу.

6. Закон неприв'язаності

Дозвольте собі і іншим бути тими, ким вони є насправді. Не форсуйте рішення – дозвольте їм виникати спонтанно.

Невизначеність має велике значення – це і є ваш шлях до свободи. Вона також важлива, як і закон наміри і бажання, при якому ви встановлюєте, чого насправді хочете, і дозволяєте цьому збутися.

Не форсуйте вибір і продовжуйте чекати своєї години, це дозволить використовувати весь потенціал вашого наміру. Також, як у випадку описаного вище закону, вам не варто прив'язуватися до бажаної мети, що дозволить досягти кращого для себе результату.

І обов'язково звертайте увагу на знаки.

7. Закон дхарми

Шукайте своє Вище «Я». Відкрийте свої унікальні таланти, якими ви володієте. Запитайте себе, чому б могли зайнятися, щоб принести людству якомога більше користі. Застосування своїх унікальних талантів і служіння іншим дозволить випробувати відчуття безмежного блаженства і принесе у ваше життя достаток.

Якщо ви живете своєї істинної життям, то кожна дія спрямована лише на досягнення всього самого кращого, як для себе самого, так і для оточуючих вас людей.

Ви станете найщасливішою людиною, і на вас будуть працювати всі закони життя. Ви зрозумієте, що живете правильно, коли зверніть увагу на те, що навіть мінімальні зусилля з вашої сторони дозволяють досягати великих результатів.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст