Саморозвиток

16 простих способів знову полюбити себе

Не сидіть і не чекайте, коли хтось дозволить вам жити вашим життям!
6.8к.

Коли ми знаходимо хоробрість для того, щоб пізнати і прийняти себе, незважаючи на слабкості і недоліки, у нас з'являється можливість проявляти більше турботи і співчуття по відношенню до оточуючих. Ми дізнаємося ближче інших людей, тих, хто дійсно заслуговує нашої любові.

Саме тому прийшов час...

1. Почати говорити собі про те, що любите в собі.

Важливо, щоб ви знали, наскільки чудовою людиною є. Погляньте на себе в дзеркало і будьте ласкаві до себе. Те, що ми бачимо у відображенні, як правило, говорить про те, як ми дивимося на цей світ.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Наше розчарування в оточуючих виражається в розчарування в собі. Прийняття оточуючих говорить про те, що ми приймаємо себе.

Здатність бачити потенціал в інших людях говорить про те, що ми здатні побачити власний потенціал. Терпимість по відношенню до оточуючих свідчить про те, що ми можемо бути терплячі по відношенню до себе. Ви зрозуміли, про що йдеться. Насамперед, необхідно проявити любов по відношенню до себе.

2. Бути єдиним цілим з самим собою.

Це неймовірно складно, але воно того абсолютно точно варто. Мова йде про те, щоб перестати бути ідеальним і відправитися в подорож назустріч собі справжньому.

Найпрекрасніша частина цієї подорожі – повернення почуття спокою. Адже ви вчіться сприймати життя такий, яка вона є (а не думати про те, якою вона повинна бути).

3. Менше думати про схвалення інших людей.

Нагадуйте собі про те, що ви не повинні робити те ж саме, що роблять всі інші навколо вас. Для того, щоб діяти інакше, вам також не потрібно нічий дозвіл.

Відведений вам час на Землі неймовірно цінне. Знаєте, як кажуть? «Те, чим ви зайняті сьогодні, дуже важливо, адже за це ви розраховуєтесь цілим днем вашого життя». Не сидіть і не чекайте, коли хтось дозволить вам жити вашим життям.

Читайте також: 3 глибоких осяяння, які умиротворят ваш розум

4. Розлучитися з тими, хто намагається принизити і зламати вас.

Краще бути одному, ніж у стосунках з тим, хто вам зовсім не підходить. Не переймайтеся занадто багато людей, яким немає до вас справи. Знайте собі ціну!

Підтримуючи стосунки з тими, хто вас не поважає, ви самі завдаєте собі нищівний удар. Ваші друзі повинні мотивувати, надихати і поважати вас. Ваше коло спілкування повинен складатися з вірних, що вміють підтримувати людей. Нехай він буде не таким вже й великим. Якість завжди перемагає кількість.

5. Пробачити себе минулого.

Усвідомте темні сторони своєї особистості і працюйте над тим, щоб позбутися від них за допомогою прощення. Суть в тому, щоб усвідомити і прийняти наступний факт: іноді добрі люди приймають неправильні рішення. Це не робить вас поганою людиною. Це лише свідчить про те, що ви людина.

Досить думати про минуле. Простіть себе за те, що ви зробили або не зробили. Сконцентруйтеся на тому, як ви будете діяти, починаючи з цього моменту.

6. Почати вносити у життя необхідні зміни.

Якщо що-то приносило вам щастя в минулому, це ще не означає, що ви повинні чіплятися за це до кінця свого життя. Якщо вже сьогодні хочете побачити зміни у своєму житті, потрібно почати робити те, чого ви ніколи не робили.

Нові дії = нові результати.

Приберіть зі свого життя все те, що висмоктує з вас енергію і рухайтеся назустріч думок і дій, які дозволяють реалізуватися і відчути свою силу.

7. Змиритися з помилками, які ви ще навіть не вчинили.

Для того, щоб в кінцевому підсумку прийти до успіху, вам доведеться пережити невдачі. Не дозволяйте страху прийняти неправильне рішення не дати прийняти рішення в принципі.

8. Дякувати за те, якою ви зараз.

Ні, ви не завжди будете отримувати саме те, що хочете. Ні, ви не завжди будете надаватися саме там, де хочете бути. Але пам'ятайте: в світі повно людей, у яких ніколи не буде того, що є у вас.

Дискомфорт, біль і розчарування повинні мотивувати, а не дратувати. Ви, і тільки ви вирішуєте, як дивитеся на цю життя.

9. Кожен день робити те, що приносить вам щастя.

Між порожній втомою і приємною втомою існує величезна різниця. Життя занадто коротке. Вкладайте сили в ту діяльність, яка важлива для вас.

Суть в тому, щоб усвідомити, що в турботі про себе немає нічого егоїстичного. Ми не можемо віддати комусь те, чого самі не маємо. Перш ніж ділитися цією життям з кимось, необхідно навчитися жити нею на своїх умовах.

10. Дати собі заслужену можливість подумати про нові ідеї і можливості.

Не дозволяйте незнання того, чим все закінчиться, не дати навіть почати. Коли починаємо діяти, нас переслідує невизначеність. Вона завжди там, де нас вже чекає нова можливість.

11. Прислухатися до своєї інтуїції і бути у всьому чесним з собою.

Нам не потрібно ще більше підлабузників-казкарів. Нам потрібно більше щирих людей. Прислухайтеся до того, про що говорить ваш внутрішній голос.

Впевненість приходить усвідомлення того, що ви знаєте, що дієте правильно. Знаєте, що ці дії правильні для вашого життя.

12. Повірити у свої здібності.

Все можливо! Головне визначити те, чого ви хочете, зробити це частиною себе і вірити в те, що ви цього заслуговуєте.

13. Зосередитися на написанні своєї історії, а не на те, щоб слухати чужі.

Ви зловили себе на тому, що порівнюєте своє життя з чиєїсь ще? В такі моменти пам'ятайте про те, що люди показують світові тільки свою найкращу сторону (особливо це відноситься до того, що люди діляться в соціальних мережах). Як йдуть справи насправді, ніхто не показує.

Читайте також: Подяку виходить від уміння помічати, а не від роздумів про життя

14. Проживати життя, звертаючи на неї пильну увагу.

Один із самих чудових подарунків, які ви можете зробити собі (і тим, кого любите), — це жити справжнім кожен раз, коли у вас є така можливість.

Життя не складається лише з моментів народження і смерті. Життя відбувається прямо зараз, з кожним новим вдихом і видихом.

15. Розслабитися і ставитися до всього менш серйозно.

Наше нещастя викликано жалістю до себе, а вона, в свою чергу, є наслідком занадто серйозного ставлення до життя. Якщо ви будете до всього (а особливо до себе ставитися занадто серйозно, то в результаті станете боятися робити нові кроки.

Розслабтеся! Смійтеся, коли у вас є така можливість. Особливо це відноситься до ситуацій, коли все пішло не так, як було заплановано. Люди з хорошим почуттям гумору краще розуміють цю життя.

16. Любити оточуючих і ставитися до них з добротою.

Майже все в цьому житті підкорено закону бумеранга. Люди, які люблять себе, є дбайливими, щедрими, добрими і по відношенню до оточуючих людей. Вони висловлюють впевненість у собі за допомогою скромність, вміння прощати і толерантності.

Перш, ніж судити, постарайтеся зрозуміти іншу людину. Будьте вдячні складним особистостей, з якими зіткнулися. Вони послужили вам відмінним нагадуванням того, якою людиною вам бути не потрібно.

Отже, ми приходимо до наступного висновку: люди приходять і йдуть. Події починаються і закінчуються. Ніч змінює день, день змінює ніч. Щира любов до себе завжди залишиться з вами. За умови, що ви будете її берегти.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст